Bąkiewicz wygadał się u Rydzyka! Szpila w Morawieckiego?! Zrobiło się nieprzyjemnie

2021-10-26 11:46

Robert Bąkiewicz wątpliwą sławę zyskał po tym, gdy w bardzo ostrych słowach zrugała go uczestniczka powstania warszawskiego Wanda Traczyk-Stawska w trakcie prounijnej manifestacji na warszawskim Placu Zamkowym. Znany z bardzo skrajnych poglądów prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości teraz niespodziewanie wygadał się u Tadeusza Rydzyka! Robert Bąkiewicz był gościem jednej z audycji w Radiu Maryja. W pewnym momencie wspomniał o Mateuszu Morawieckim.

W mediach Tadeusza Rydzyka pojawił się Robert Bąkiewicz. Padło wiele mocnych słów. Narodowiec tłumaczył, jakie są cele Marszu Niepodległości. - Idziemy w ważnej sprawie. Upominamy się o polską suwerenność. Międzynarodowe wydarzenia polityczne, w których Polska jest celem agresji, wymagają tego, aby polscy patrioci i niepodległościowcy szli razem ramię w ramię, demonstrując, że chcemy państwa suwerennego i niepodległego - podkreślił Robert Bąkiewicz w rozmowie z Radiem Maryja. Zdaniem prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, działania przeciwników marszu to "dalszy element hucpy politycznej". W swoim stylu podkreślił także, że "ani Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, ani inne organizacje, z którymi jestem związany, czy ONR nie są organizacjami, którym przypisuje się łamanie polskiego prawa". - To próba demonizowania i straszenia społeczeństwa, które nie rozumie wszystkich procesów zachodzących w Polsce, Europie i na świecie. Ci ludzie korzystają z ignorancji historycznej, którą wykorzystują jako oręż do zwalczania środowisk związanych z cywilizacją łacińską - ocenił Bąkiewicz.

NIE PRZEGAP: Pracownica Andrzeja Dudy wyjawiła, co robi pierwsza dama! Ogromna awantura

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią z prounijnej manifestacji w Warszawie

Niepodziewanie w pewnym momencie radykalny działacz narodowy przypomniał jedną z decyzji Mateusza Morawieckiego. Zrobiło się nieprzyjemnie... Wygląda na to, że Robert Bąkiewicz chciał w ten sposób wbić szpilę premierowi i obozowi związanemu z PiS. - Premier Mateusz Morawiecki podpisał pewne zobowiązania dotyczące Zielonego Ładu i pieniędzy za praworządność, które są wykorzystywane przeciwko Polsce. Nie ma żadnych złudzeń co do tego, jakie zamiary mają eurokraci w Brukseli i Berlinie w stosunku do Polski. Oni chcą Polski jako państwa drugorzędnego i podwykonawcę niemieckiej gospodarki - grzmiał prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który ostatnio został postawiony do pionu przez Wandę Traczyk-Stawską (TU PRZECZYTASZ, CO UCZESTNICZKA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO POWIEDZIAŁA DO ROBERTA BĄKIEWICZA)

Sonda
Czy Marsz Niepodległości 2021 powinien się odbyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają