Antoni Macierewicz, Piotr Żyła

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express, Marek Zieliński/Super Express

Macierewicz pogratulował Piotrowi Żyle. Jest odpowiedź! "Antoś...". Zrobił się niezły kwas

2021-03-01 10:46

Antoni Macierewicz to nie tylko polityk, lecz także sportowiec. Były szef MON znany jest z zamiłowania ze skoków do wody. Nic zatem dziwnego, że po wielkim sukcesie pogratulował innemu skoczkowi - tyle że narciarskiemu - Piotrowi Żyle. Antoni Macierewicz dostał koszmarną odpowiedź. Zrobiło się bardzo niezręcznie. Świeżo upieczony mistrz świata pewnie nie spodziewał się, że wyjdzie taki kwas. Co Macierewicz napisał do Piotra Żyły? Jaką otrzymał odpowiedź?

Piotr Żyła w sobotę dokonał niesamowitego wyczynu. Polski skoczek narciarski zwyciężył w indywidualnym konkursie w Obersdorfie i został mistrzem świata (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Tak ogromny sukces nie mógł umknąć innemu skoczkowi - Antoniemu Macierewiczowi. Mało kto wie, że wiceprezes PiS w młodości odnosił sukcesy w skokach do wody (TU PRZECZYTASZ O SPORTOWYM ZACIĘCIU ANTONIEGO MACIEREWICZA). Były minister obrony narodowej pośpieszył z gratulacjami po kapitalnym występie młodszego kolegi. - Piotr Żyła mistrzem świata w skokach narciarskich! Brawo, wielkie gratulacje - cieszył się na Twitterze Antoni Macierewicz. Szybko przyszła odpowiedź, tyle że nie od Piotra Żyły, tylko od internautów. Polityk został mocno zjechany. Zrobił się niezły kwas. Ludzie wpis Macierewicza wykorzystali do robienia sobie z niego żartów. Na meritum sprawy niemal nikt nie zwracał uwagi! Byłemu szefowi MON musiało się zrobić bardzo przykro. 

CZYTAJ TAKŻE: Kobieta zafunduje horror Marcie Lempart?! "Już za chwileczkę, już za momencik". Ciarki przechodzą po plecach

Pod wpisem Antoniego Macierewicza pojawiło się sporo odniesień do katastrofy smoleńskiej. "Gdzie jest wrak?", "Ile przytuliła twoja bezużyteczna 'komisja' pieniędzy Polaków?", "Antoś, gdzie raport smoleński?" - pytali użytkownicy Twittera. 

ZOBACZ TEŻ: Ale wtopa! Joanna Mucha chciała podlizać się Hołowni?! Wyszło komicznie. Będą jej to wypominać latami

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany