Anna Kalczyńska, Tomasz Lis

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express, AKPA Anna Kalczyński dowala Tomaszowi Lisowi po odejściu z "Newsweeka". Serio tak ją nazwał?!

Anna Kalczyńska dogryzła Tomaszowi Lisowi po odejściu z "Newsweeka". Serio tak ją nazwał?!

2022-06-02 16:59

Anna Kalczyńska to znana i lubiana dziennikarka TVN. Kalczyńska od lat jest jedną z gwiazd stacji, a widzowie znają ją jako prowadzącą "Dzień dobry TVN". Dziennikarka postanowiła zabrać głos na temat odejścia Tomasza Lisa z "Newsweeka". Do tej pory milczała, ale w końcu zdecydowała się to przerwać. Ujawniła, jak nazwał ją Tomasz Lis. - Nigdy nie przeprosił mnie za obelgi pod moim adresem - przekazała Kalczyńska we wpisie na Twitterze. O co chodzi? Poznajcie prawdę.

Anna Kalczyńska skomentowała odejście Lisa z "Newsweeka". Ujawniała, jak ją nazwał. Szok!

Anna Kalczyńska od lat pracuje w mediach. Dziennikarka jest znana i lubiana, a ludzie kojarzą ją jako gwiazdę TVN. Kalczyńska jest jedną z gospodyń programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska jest też aktywną internautką, prowadzi profil na Twitterze. Często umieszcza tam komentarze dotyczące spraw politycznych i społecznych. Wiele u niej też wpisów dotyczących sytuacji na Ukrainie. Nieraz już Kalczyńska komentowała poczynania Rosji i Putina. To m.in. ona właśnie rozgryzła Władimira Putina, gdy do sieci trafiło jego nagrania wśród rosyjskich stewardess. WIĘCEJ O TYM TUTAJ: Dziennikarka TVN rozgryzła Putina?! Wskazała coś, co zastanawia. Szokujące nagranie.

Teraz jednak Anna Kalczyńska postanowiła skomentować odejście Tomasza Lisa z "Newsweeka". Przypomnijmy, że Lis po 10 latach pracy w tygodniku "Newsweek Polska" 24 maja 2022 pożegnał się z redakcją. Kalczyńska do tej pory milczała na ten temat, ale postanowiła to przerwać. Dziennikarka TVN na Twitterze umieściła zaskakujący wpis dotyczący Lisa. Ujawniła, że Tomasz Lis pod jej adresem wypuszczał "obelgi". Jakie? Kalczyńska wyjaśniła: 

- Co do zwolnienia Tomasza Lisa nie wypowiadałam się dotąd, bo nigdy nie przeprosił mnie za obelgi pod moim adresem, ale cóż.. najwyraźniej karma wraca. Każdy jest kowalem WŁASNEGO losu - napisała, czym wzbudziła zainteresowanie internautów. 

Dziennikarka TVN jasno o tym, za co "podpadała" Tomaszowi Lisowi

Anna Kalczyńska umieściła wpis dotyczący Tomasza Lisa już po tym, jak okazało się, kto zastąpi go w "Newsweeku" na miejscu redaktora naczelnego. Wiadomo, że od lipca tygodnikiem pokieruje Tomasz Sekielski. Dziennikarz już cieszy się na nowe wyzwania. Sama Kalczyńska zapytana przez internautów, o co konkretnie jej chodzi z Lisem, napisała: - Nazwał mnie „piskalczyńską” :)) po tym, jak ośmieliłam nie zgodzić się z Jarkiem Kuźniarem. Dalibyście wiarę?!

Tomasz Lis odszedł z "Newsweeka" po 10 latach

Nagłe odejście Tomasza Lisa z tygodnika "Newsweek" zdziwiło wiele osób. Sam Lis dziękował za pracę w gazecie, którą kierował od 2012 roku: - Jest czas powitań i czas pożegnań. Serdecznie dziękuję moim koleżankom i kolegom z Newsweeka za dziesięcioletnią wspólną pracę, fascynującą przygodę w niezwykłych czasach. Newsweek jest w doskonałych rękach i ma przed sobą świetną przyszłość. Powodzenia - napisał Tomasz Lis komentując sprawę odejścia z "Newsweeka". 

Sonda
Anna Kalczyńska powinna odpuścić Tomaszowi Lisowi?
Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Macron i Scholz łamią Traktat Lizboński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE