Anna i Bronisław Komorowscy przyłapani na harcach w ogrodzie! Oj, wiemy, co z tego wyniknie! [ZDJĘCIA]

2021-10-28 6:00

Anna i Bronisław Komorowscy bez wątpienia tworzą zgraną parę. Żona cały czas wspiera męża, co dało się zauważyć zwłaszcza w czasie trwania jego prezydentury. Dziś także są nierozłączni, co widać w naszej galerii! Razem zabrali się do szykowania na zimę: były prezydent wykonywał prace na działce, a była pierwsza dama wzięła się za robienie zapasów.

Anna i Bronisław Komorowscy mają swoje gniazdko w Budzie Ruskiej w województwie Podlaskim. Na brak przestrzeni nie mogą narzekać – mają 2 hektary działki i pokaźny dom. Wiosną i latem to wyjątkowo piękna okolica, spokojna i zielona. Teraz para zaczęła już przygotowania do zimy. Anna i Bronisław Komorowscy postanowili przygotować działkę do zbliżającej się wielkimi krokami zimy i harcowali w ogrodzie. Były prezydent uprzątnął w asyście żony bioodpady, ponadto Anna Komorowska została przyłapana, jak wchodziła do domu z siatką pełną żółtych i czerwonych papryk. Czyżby miała zamiar robić z niej przetwory na zimę? Nie wykluczone! W końcu chyba każdy wie, że najlepsze jedzenie to to domowe. Cały czas towarzyszył im też piesek. Trzeba przyznać, ze napracowali się co niemiara, ale dzięki temu za kilka miesięcy czeka ich mniej roboty wokół domu. Co dokładnie robi para prezydencka? Przekonasz się, oglądając naszą galerię!

Sprawdź: Anna Komorowska demaskuje Agatę Dudę! Kto by się spodziewał?

Sonda
Robisz przetwory na zimę?
Polska kontra UE. Bronisław Komorowski: Rząd PiS doszedł do ściany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE