Aniołek Kaczyńskiego otworzył biuro w domu weselnym

2017-02-13 11:08

Cóż za nietypowe miejsce do wykonywania pracy posła! Aniołek PiS Anna Krupka (36 l.), która niegdyś dbała, by Jarosław Kaczyński (68 l.) wypadał dobrze przed kamerami, otworzyła nowe biuro poselskie w malowniczym miasteczku Opatów (woj. świętokrzyskie). Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że owo biuro znajduje się w... domu weselnym.

W weekendy pod obwieszony kolorowymi balonikami, otoczony fontannami i sztucznymi palmami budynek zazwyczaj zjeżdżają biesiadnicy weselni. Mieszczą się tu swojska sala jadalna na 160 osób oraz sala taneczna ze sceną i kulami dyskotekowymi. Kto by się spodziewał, że tuż obok jest też biuro poselskie, w którym Anna Krupka chce rozwiązywać problemy swoich wyborców z okręgu!

Piękna posłanka PiS z pompą otworzyła niedawno biuro w opatowskim domu weselnym. A sama inauguracja odbyła się. w rzeczonej sali tanecznej. Zamiast jednak weselnych przysmaków, takich jak rosół czy schabowy, posłanka zaserwowała gościom zwykłe ciasto.

- Przy wyborze miejsca dla mojego biura poselskiego kierowałam się szacunkiem dla pieniędzy podatników. A to, że inną część budynku przeznaczono na salę weselną... Jest mi tym bardziej przyjemnie, że ludzie się pobierają, zakładają rodziny - tłumaczy się zarumieniona posłanka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE