Para Prezydencka. Andrzej Duda i Agata Duda

i

Autor: KPRP/ fot. Jakub Szymczuk

Andrzej Duda z małżonką złożyli życzenia maluchom. Piękne słowa! [WIDEO]

2021-06-01 11:44

1 czerwca jest dniem, w którym swoje święto mają wszystkie dzieci. Para prezydencka nie zapomniała o tym fakcie i opublikowała dziś piękne życzenia do nich skierowane. Słowa Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy wręcz chwytają za serce swoją podniosłością.

- Drogie dzieci, dziś wasze święto. Ten dzień niesie wam wiele radości i uśmiechu, a nam, dorosłym, przypomina własne dzieciństwo - podkreślił prezydent w życzeniach zamieszczonych na Twitterze Kancelarii Prezydenta. - Życzymy wam szczęścia i spełnienia marzeń. Wielu serdecznych przyjaciół oraz koleżanek i kolegów. Dobrej zabawy z rówieśnikami, ale też sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach, które lubicie - dodała pierwsza dama.

Zobacz: QUIZ. Dzień dziecka. Te maluchy to teraz państwowe szychy. HITOWE zdjęcia! Poznajesz?

- Życzymy, abyście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców i bliskich. Niech wasze domy będą bezpieczną, spokojną przystanią, pełną miłości, szacunku i zrozumienia - zaznaczył Andrzej Duda.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka od Rzecznika Praw Dziecka

- Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia i pozostańcie im zawsze wierni. Już dziś możecie zacząć je realizować. Wierzcie w swoje siły, ale też nie obawiajcie się prosić o pomoc i radę dorosłych - podkreśliła małżonka prezydenta. Prezydent powiedział, że dorośli znają i cenią wrażliwość i szlachetne pragnienia dzieci. - Kiedyś, świat znajdzie się w rękach waszych. Ufamy, że uczynicie go jeszcze lepszym - zaznaczył Andrzej Duda. - Jeszcze raz życzymy wam zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Dobrej zabawy w przedszkolu i powodzenia w szkole oraz dużo uśmiechu nie tylko w Dzień Dziecka - dodała pierwsza dama. - Wszystkiego najlepszego - zakończył prezydent.

Zobaczcie nagranie pary prezydenckiej:

Czy jesteś mądrzejszy od dziecka z podstawówki? One potrafią zrobić te zadania, a Ty? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Jan Matejko, polski malarz urodził się w 1838 roku, a zmarł w 1893 roku. Jego uczeń Stanisław Wyspiański urodził się w 1869 roku, a zmarł w 1907 roku. Zaznacz FAŁSZYWĄ odpowiedź.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają