Duda vs Błaszczak

i

Autor: Art Service / Super Express; Paweł Jaskółka / Super Express Duda vs Błaszczak

Andrzej Duda wystylizowany "na Błaszczaka". Co za styl i szyk! [ZDJĘCIE]

2022-05-19 16:01

Do 27 maja będą trwały ćwiczenia w ramach Defender-Europe 22. Na poligonie pod Nowogrodem (woj. podlaskie) z powodu tego wydarzenia pojawił się prezydent Andrzej Duda, szef resortu obrony Mariusz Błaszczak oraz ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski. Podczas wystąpienia wspomnianej trójki można było zauważyć, że Andrzej Duda i Mariusz Błaszczak mają prawie identyczne stylizacje.

Prezydent Andrzej Duda wspólnie z szefem MON Mariuszem Błaszczakiem obserwuje wspólne działanie wojsk z Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji oraz Szwecji, w ramach manewrów Defender-Europe 22. Ćwiczenia odbywają się w okolicach Nowogrodu na Podlasiu. Pododdziały ćwiczą forsowanie rzeki Narew. Obecnie na terenie Polski w ćwiczeniach bierze udział ok. 7000 żołnierzy. Z punktu widzenia polskiego rządu Defender-Europe 22 to bardzo istotne wydarzenie. Mówił o tym podczas przemówienia Błaszczak.

- To rzeczywiście ważne ćwiczenie, które pokazuje, że siły sojusznicze budują interoperacyjność. Żołnierze Wojska Polskiego ciągle podnoszą swoje umiejętności, co zwiększa bezpieczeństwo Polski i wschodniej flanki - mówił Błaszczak, któremu poza prezydentem Dudą towarzyszył ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski.

Błaszczak obiecał podwyżki dla wszystkich żołnierzy. Kwoty robią wrażenie

Co ciekawe prezydent postawił na tę samą stylizację co szef resortu obrony. Jedyna część garderoby różniąca obu panów to...buty. Błaszczak miał na stopach beżowe obuwie taktyczne, Duda natomiast czarne. Czy wyglądali jak bracia?

TEGO PiS-owi nie wybaczę! DROŻYZNA łupi Polaków | Komentery
Sonda
Czy podoba Ci się stylizacja prezydenta i szefa resortu obrony?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany