Aleksandra Kwaśniewska Aleksander Kwaśniewski

i

Autor: instagram Aleksandra Kwaśniewska Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nieznane zdjęcie młodego taty! Były prezydent Aleksander Kwaśniewski podobny do Gołoty?!

2022-06-26 7:00

Aleksandra Kwaśniewska lubi się dzielić swoimi wspomnieniami w mediach społecznościowych. Najczęściej pokazuje swoje fotografie z młodości lub swojej ukochanej mamy, byłej pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej, również w czasach młodości. Tym razem zaskoczyła wszystkich i opublikowała zdjęcie młodego Aleksandra Kwaśniewskiego, byłego prezydenta RP!

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie woli na swoim profilu na Instagramie wspominać niż chwalić się szczegółami z życia prywatnego. Co jakiś czas raczy swoich fanów nieznanymi zdjęciami z przeszłości, pokazując, jakim była dzieckiem. Czasem pokazuje też bardzo stare zdjęcia Jolanty Kwaśniewskiej, na których ta wygląda wprost zniewalająco. Z okazji Dnia Ojca postanowiła pokazać, jak kiedyś wyglądał jej tata, były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski. Na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym jako zaledwie kilkulatka przytula się do taty.

 W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA BALUJE NA ŚLUBIE

- Prawda jest taka, że żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji i za to jestem wdzięczna najbardziej. Morał z tego taki: Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne – napisała w poście.

Uwagę zwraca jednak wygląd młodego Aleksandra Kwaśniewskiego w modnie obciętych, ciemnych włosach, z lekkim uśmiechem i zawadiacko rozpiętą pod szyją koszuli. Fanki zwróciły także uwagę na wyjątkowe podobieństwo córki i ojca. „Zawsze myślałam, że jest Pani podoba do mamy, ale widzę jednak tata jak nic”, „Na tym zdjęciu widać, że do Taty jesteś podobna”, „ Jaki Ojciec, taka Córka. Skóra zdarta” – czytamy w komentarzach.

Sprawdź: Marta Kaczyńska przyłapana z trzecim mężem! Tak paradowała po plaży [ZDJĘCIA]

Jedna z nich z kolei wzięła byłego prezydenta za… Andrzeja Gołotę! „Myślałam , że stoisz z Gołotą” – stwierdziła.

Sonda
Kogo bardziej przypomina Aleksandra Kwaśniewska?
Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Polska nie jest państwem autorytarnym, ale jest tego blisko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE