Agata Duda

i

Autor: Andrzej Lange Agata Duda

Przykre doniesienia o Agacie Dudzie. To potwierdzone. Wielki smutek!

2021-02-03 7:10

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Bardzo smutne doniesienia dotyczące Agaty Dudy. To już potwierdzone. Pozostaje tylko gorzko żałować, że sprawy obrały taki obrót. Ale uwaga. Jest jeszcze cień nadziei. Wszystko jednak zależy od Agaty Dudy i tego, czy zechce pochylić się głębiej nad tą sytuacją. Być może wcale nie wszystko jeszcze stracone.

W styczniu nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych został Joe Biden. Oczy świata zostały zwrócone nie tylko w jego kierunku, ale i jego żony – Jill Biden. A jak nowa amerykańska pierwsza dama wypada w porównaniu z Agatą Dudą? Do tej pory to żona Andrzeja Dudy w roli pierwszej damy budziła zachwyt gdziekolwiek się pojawiła. Swymi kreacjami nieraz przyćmiewała inne prezydenckie małżonki, a nawet koronowane głowy. A jak wypada w porównaniu do Jill Biden? Dla "Super Expressu" ocenia to znany projektant mody Daniel Jacob Dali. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla Agaty Dudy.

NIE PRZEGAP: Kumpela Kaczyńskiego zjechała Pawłowicz! Brutalna riposta

- Choć na polskiej scenie politycznej Agata Duda zawsze zdobywa trofea za swój elegancki styl w modzie, to warto zadać sobie pytanie jak wypada jeśli porówna się ją z żoną nowego prezydenta USA? - zaczyna ekspert. - Walka w sferze mody miedzy tymi dwoma kobietami jest całkiem równa. Obie są eleganckie, a ich kreacje są dopięte na ostatni guzik. Jednak jeśli dokładnie przyjrzeć się obu pierwszym damom, to w tym wyścigu wygrywa jednak Jill Biden - podkreśla. Zdaniem projektanta, diabeł tkwi w szczegółach. - Perłowe dodatki, które Biden uwielbia, oraz kolczyki, broszki, naszyjniki, do tego francuski manicure - te małe detale w całości tworzą niepowtarzalny look, zdecydowanie stawiając ja w czołówce. Obie panie odważnie pojawiają się w całej gamie kolorów i szykownych wzorów oraz krojów, obie maja klasę same w sobie. Dużym przewodnim plusem jest fakt ze pierwsza dama USA zawsze jest uśmiechnięta, a jak wiemy to bardzo zdobi człowieka. Myślę też, że ważną role odgrywają tu fryzury. Agata Duda za długo nosi od tak dawna już niemodne krótkie włosy, natomiast Jill zawsze wspaniale uczesana prezentuje się z wielka gracją. Od teraz kiedy będziemy coraz częściej słyszeć o amerykańskiej pierwszej damie może Agata Duda zainspiruje się jej stylem? - kwituje Daniel Jacob Dali.

NIE PRZEGAP: Ale szpan! Wystrojony Macierewicz na spotkaniu z prezydentem USA! Kaczyński może tylko zazdrościć

Super Raport 01.02 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, dr Maciej Jędrzejko - ginekolog, dr Jacek Sokołowski - politolog z UJ)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany