Sprawdź, co wiesz o pierwszych damach RP

i

Autor: Niemiec/AKPA, Mieszko Piętka/AKPA, Baranowski/AKPA Sprawdź, co wiesz o pierwszych damach RP

QUIZ

Agata Duda, Maria Kaczyńska, Jolanta Kwaśniewska czy Anna Komorowska? Sprawdź, którą pierwszą damą jesteś

2022-12-05 12:16

Agata Duda, Jolanta Kwaśniewska, Maria Kaczyńska, a może Anna Komorowska - która pierwsza dama najbardziej przypomina Ciebie? Każda z nich wyróżniała się w inny sposób, miała swój indywidualny styl i sposób bycia. Jolanta Kwaśniewska wszystkim kojarzy się ze stylem i etykietą, Agata Duda zaś słynie ze swojej zachowawczości i powagi. Anna Komorowska dzielnie wspierała męża, a Maria Kaczyńska oddała się dbaniu o dom. Rozwiąż nasz quiz, a dowiesz się, z którą z nich najwięcej Cię łączy!

Którą pierwszą damą jesteś? Nasz quiz pokazuje całą pradwę

Agata Duda w modnych strojach, Jolanta Kwaśniewska z dobrymi manierami, rodzinna Anna Komorowska czy Maria Kaczyńska o wielkim sercu - która z pierwszych dam jest podobna do Ciebie? Każda z nich ma swoich zwolenników, choć to Jolanta Kwaśniewska według Polaków najlepiej sprawowała urząd pierwszej damy - tak wynika z sondaży przeprowadzanych na temat żon prezydentów. Niedawno w wywiadzie zapytana o pozycję w jednym ze świeższych rankingów, w którym otrzymała ponad 48 proc, Kwaśniewska przyznała: - To zaszczyt i ogromna przyjemność, bo w tych rankingach jestem ja i potem dłuższa przerwa. Mam nadzieję, że to jest ocena mojej działalności przez 10 lat prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, naszej prezydentury, bo nie dreptałam zupełnie bez sensu, obok męża. To mnie cieszy i nadal chce mi się funkcjonować.

Jedna jeśli chodzi o pierwsze damy, to każda była wyjątkowa i inaczej pełniła swoje obowiązki. Łączyło je jedno - wielkie oddanie oraz miłość do Polski. Przekonaj się, z którą z nich masz najwięcej wspólnego. Która jest najbliższa Tobie? Sprawdź w naszym quizie. 

Sprawdź, którą pierwszą damą jesteś!

Pytanie 1 z 10
Jak opiszesz swój styl?

Zobacz:

Jolanta Kwaśniewska przyłapana z mężem w takiej chwili! Na widok zdjęcia można się zarumienić

Każdy wie, że Agata Duda jest wysoka, ale żeby aż tak?! Padniesz, gdy dowiesz się, ile mierzy pierwsza dama

Taka naprawdę była Maria Kaczyńska, dziennikarka ujawniła nieznany fakt. Nie da się opanować łez

Anna Komorowska zdradziła prawdę o swoim małżeństwie. Kto by się spodziewał? Na żywo nic nie widać

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany