Patryk Jaki Michał Kołodziejczak

i

Autor: Super Express Patryk Jaki Michał Kołodziejczak

wyzywają się od rosyjskich szpicli!

"Afera windowa"! Jaki uwięziony w windzie, Kołodziejczak wygarnia Pegazusa. Do akcji wkroczy ABW?

Wściekli działacze AgroUnii na czele z Michałem Kołodziejczakiem (34 l.) przeprowadzili szturm na miejsce, w którym odbywała się konwencja Solidarnej Polski i zablokowali europosła Patryka Jakiego (37 l.) w windzie! – Jaki jest jedną z najważniejszych osób ugrupowania uprawiającego polityczne chuligaństwo na polskiej wsi kosztem zwykłych rolników! – tłumaczy nam Michał Kołodziejczak. Co na to Jaki? – AgroOnuce to zwykli bandyci i chuligani. Potrzebna tu praca kogoś z ABW, aby sprawdzić, czy nie są finansowani z zewnątrz, aby destabilizować sytuację w Polsce – mówi "Super Expressowi" Patryk Jaki.

W sobotę działacze AgroUnii chcieli zadać pytania w sprawie asystenta społecznego wiceministra rolnictwa z ramienia Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego (44 l.). Według "Newsweeka" Tomasz Ognisty miał budować koalicję do przejęcia 10 tys. hektarów państwowych gruntów dzierżawionych przez firmę z zagranicznym kapitałem. Kiedy nikt nie wyszedł rozmawiać z działaczami, ci postanowili uwięzić w windzie europosła Solidarnej Polski Patryka Jakiego.

Desperacki krok nie przyniósł odpowiedzi. – Policja uratowała Jakiego od odpowiedzi na trudne pytania. Widać poseł jest mocny tylko w telewizji, a wczoraj jego i jego kolegów, od których czuć było alkohol, obleciał strach – mówi nam Kołodziejczak.

Europoseł Patryk Jaki z kolei odbija piłeczkę i nie zostawia suchej nitki na Kołodziejczaku i jego AgroUnii. – Pięciu prorosyjskich działaczy AgroUnii, od których czuć było alkohol, blokowało mi wejście na konwencję. Nagrywali wszystko telefonem i wysłali pani, która pracuje dla Platformy Obywatelskiej. Rosyjskie onuce dobrze ze sobą współpracują – mówi "SE" europoseł Patryk Jaki. 

>>>Michał Kołodziejczak upokorzył Kowalskiego na antenie! Mina ministra bezcenna

>>>Michał Kołodziejczak chce zostać posłem. Ma konkretny plan [Express Biedrzyckiej]

>>>Żona Patryka Jakiego szczerze o swoim synku. Padły ważne słowa

Michał Kołodziejczak nie pozostawia złudzeń. "Będzie tylko gorzej"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany