Platforma Obywatelska, PO

i

Autor: archiwum se.pl

Afera w Platformie Obywatelskiej. Z gabinetu Schetyny zniknęły rzeczy?

2020-02-11 6:00

Największa partia opozycyjna przechodzi teraz intensywny czas: nowy szef, nowy zarząd, zmiany w siedzibie… i tajemnicze zniknięcie z budynku biura krajowego partii! Okazuje się, że wraz ze odejściem Grzegorza Schetyny (57 l.) z pomieszczenia, które było jego gabinetem zniknęła także lodówka na wino i wartościowa papierośnica na cygara!

- Lodówka jest własnością klubu PO, nie wiemy gdzie jest, członkowie partii dostali ją wiele lat temu, jeszcze od Janusza Palikota – mówi nam jeden z posłów Platformy. Zadzwoniliśmy z pytaniami o zaginioną lodówkę do najbliższych współpracowników Schetyny. Odwołany w sobotę z zarządu partii Mariusz Witczak (49 l.) nie chciał z nami rozmawiać i od razu rzucił słuchawką. Z kolei bliski Schetynie poseł Robert Tyszkiewicz (57 l.) zapewnia, że nie wie jak doszło do zniknięcia lodówki i kto teraz jest w jej posiadaniu. - Nie mam pojęcia jakie tam teraz zmiany zachodzą jeśli chodzi o umeblowanie biura. Ja się tym już nie zajmuję. Jako sekretarz zajmowałem się szafami z dokumentami i tego typu umeblowaniem, a nie lodówką – zapewnia poseł Tyszkiewicz.

- Nie jest tajemnicą, że Grzegorz ma słabość do czerwonego wina i do cygar, ale oczywiście nie będę niczego sugerować – mówi nasz rozmówca z partii.

Z pytaniem o braki w umeblowaniu gabinetu zadzwoniliśmy do byłego przewodniczącego PO, ale odesłał nas do biura prasowego. Tam usłyszeliśmy, że lodówka na wino i popielniczka na cygara nie figurowały w oficjalnym wykazie "składników majątkowych stałych klubu parlamentarnego PO".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają