Donald Tusk, Adam Michnik

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Donald Tusk, Adam Michnik

Michnik z Tuskiem na spotkaniu w specjalnym KLUBIE! Są przecieki

2021-02-04 9:49

Co to będzie za spotkanie?! Oto okazuje się, że już w czwartek odbędzie się spotkanie Adama Michnika i Donalda Tuska. Rozmowa odbędzie się wieczorem w specjalnym miejscu, czyli w Klubie "Wyborczej" - oczywiście online. Rozmowa Tuska z Michnikiem ma być kontynuacją tej sprzed kilku lat. Wiadomo, jakie tematy zostaną poruszone na spotkaniu.

Donald Tusk jako były premier często zabiera głos w sprawie Polski. Nie tylko poprzez media społecznościowe, ale i w różnych wywiadach. Właśnie w czwartek Donald Tusk udzieli specjalnego wywiadu, będzie rozmawiał z Adamem Michnikiem. Oczywiście, jak to w dobie pandemii, rozmowa będzie toczyła się online, a pytania będą mogli rozmówcom zadawać ci, którzy są  zebrani w specjalnym Klubie "Wyborczej".

Michnik z Tuskiem na spotkaniu w specjalnym KLUBIE! Są przecieki

Jakie tematy będą poruszane w czasie dyskusji i z jakimi pytaniami będzie musiał zmierzyć się Tusk? Jak czytamy na portalu wyborcza.pl:  

- Wstrząs, jaki wywołała pandemia pogłębia fakt, że w Polsce rząd podniósł rękę na prawa kobiet i wysłał przeciwko nim policjantów z pałkami i gazem. Kryzys w Polsce się pogłębia, kraj coraz bardziej oddala się od norm obowiązujących w UE. Władza nie panuje nad epidemią, odwraca uwagę, wzmaga represje, szykuje rozprawę z niezależnymi mediami. W tym krytycznym momencie zapraszamy na spotkanie z Donaldem Tuskiem i Adamem Michnikiem.

Organizatorzy dodają, że będzie to też kontynuacja rozmowy Michnika z Tuskiem z 2018 roku. 

DOWIEDZ SIĘ>>>Niesłychane! Były mąż Kaczyńskiej to kolega ze studiów... WYDAŁO SIĘ!

Express Biedrzyckiej - Ryszard Czarnecki: UE robi potworne błędy i kiepsko sobie radzi