Wołodymyr Zełenski

i

Autor: President Of Ukraine flickr.com “Armia rosyjska nie byłaby sobą, gdyby nie zabijała”. Mocne przemówienie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

Żona Zełenskiego wyznała smutną prawdę. Tak teraz wygląda jej małżeństwo

2022-06-29 21:07

Żona Wołodymyra Zełenskiego, Ołena Zełenska, od początku wojny na Ukrainie przeżywa ciężkie chwile. Jej mąż całkowicie poświęcił się walce o swój kraj, co znacznie wpłynęło na ich związek. W szczerym wywiadzie pierwsza dama Ukrainy opowiedziała, jak teraz wygląda ich małżeństwo. Jej słowa wyciskają z oczu łzy.

Żona Wołodymyra Zełenskiego opowiedziała o swoich odczuciach dotyczących wojny na Ukrainie. Przyznała, że jest coraz ciężej i nie wie, kiedy ta sytuacja się skończy - W pierwszych miesiącach wojny biegliśmy jak sprinterzy, ale teraz biegniemy w maratonie. Nie widzimy końca naszego cierpienia – wyznała w rozmowie z CNN. Ołena Zełenska odniosła się także do zbombardowania centrum handlowego w Krzemieńczuku. Do tej pory informowano o 18 zabitych, ponad 56 rannych i ponad 30 osobach uznanych za zaginione. Pierwsza dama powiedziała, że ta wiadomość ją zaszokowała, a ostrzał centrum uznała za atak terrorystyczny. Dodała, że działa Rosji podczas wojny wielokrotnie były szokujące. - Wielokrotnie byliśmy zszokowani. Nie wiem, czym jeszcze okupanci mogą nas zszokować – stwierdziła.

 W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK WOJNA ZMIENIŁA WOŁODYMYRA ZEŁENSKIEGO

Ołena Zełenska opowiedziała też, jak w czasie wojny na Ukrainie wygląda jej małżeństwo. Przyznała, że podziela los niemal wszystkich rodzin w ogarniętym wojną kraju. - Nasz związek jest zawieszony, podobnie jak w przypadku innych Ukraińców. My, tak jak każda rodzina, czekamy, aby znowu być razem – powiedziała. Ujawniła też, ze w czasie wojny przez dwa miesiące nie widziała się z mężem.

Sprawdź: "Putin zostanie zabity, p... młotem w głowę". Mocne słowa byłego szpiega

Sonda
Czy Wołodymyr Zełenski jest wzorem idealnego prezydenta?

Żona Wołodymyra Zełenskiego zdradziła, ze aby jakoś przetrwać, wszyscy muszą odnajdować radość w najprostszych  rzeczach. Porównała się także do słynnego zdjęcia z Borodzianki, gdzie wśród ruin jednego z mieszkań, w którym zniszczono ściany i sufit, na kawałku muru został nienaruszony kredens kuchenny. Nie ucierpiały nawet szkła w drzwiczkach. - Jestem jak ten kredens w Borodziance. Próbuję się trzymać, tak jak on – stwierdziła Ołena Zełenska.

Express Biedrzyckiej - ppłk Krzysztof Przepiórka: Sytuacja Ukrainy się pogarsza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE