Przemysław Czarnek

i

Autor: SUPER EXPRESS Przemysław Czarnek

Żona Czarnka to ZABÓJCZA PIĘKNOŚĆ! Ale z niego FARCIARZ! [ZDJĘCIA]

2020-10-08 11:04

Nazwisko Przemysława Czarnka odmieniano w ostatnich dniach przez wszystkie przypadki. Przyszły minister edukacji i nauki to postać bez dwóch zdań kontrowersyjna. Na celowniku krytyków znalazły się między innymi jego radykalne poglądy i wypowiedzi na temat roli kobiety w społeczeństwie. A kim jest żona Przemysława Czarnka – Katarzyna Czarnek? Co o niej wiemy? Czym się zajmuje? Jedno jest pewne – polityk to prawdziwy szczęściarz!

Nie da się ukryć – żona Przemysława Czarnka to kobieta bardzo atrakcyjna. Sam polityk często chwali się zdjęciami swej drugiej połówki w mediach społecznościowych. Jak wynika z fotografii, Czarnków łączy przede wszystkim jedno hobby. To wspólne zamiłowanie do wycieczek rowerowych. Katarzyna Czarnek zatrudniona jest na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Żona posła PiS ma tytuł doktora biologii. Na stronach KUL można znaleźć informację, że pracuje w Katedrze Ochrony Środowiska Instytutu Inżynierii Środowiska. Jest autorką lub współautorką wielu naukowych publikacji. Czarnkowie mają dwójkę dzieci i mieszkają w okazałym domu pod Lublinem.

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka Przemysław Czarnek. BAJKOWA REZYDENCJA za MILION. Luksus aż kapie!

Przypomnijmy, że Przemysław Czarnek jest krytykowany za swoje wypowiedzi dotyczące kobiet. - Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana – mówił jakiś czas temu, co odbiło się szerokim echem. Jak widać, jego żona jednak karierę zrobiła…

SPRAWDŹ TEŻ: ROMANTYCZNA historia Czarnka i jego żony Katarzyny

ZOBACZ TEŻ: Czarnek się DOIGRAŁ! Seksbomba publicznie go PONIŻYŁA. Uderzenie w CZUŁY PUNKT

Super Raport 07.10 (Goście: Janusz Piechociński - były prezes PSL oraz wicepremier i minister gospodarki, Adam Bodnar - Rzecznik Praw Obywatelskich)
Nasi Partnerzy polecają