Rafał Ziemkiewicz, papież Franciszek

i

Autor: ARCHIWUM

Ziemkiewicz KPI ze słów papieża i wspomina swoje NIEUDANE małżeństwo

2016-07-29 14:58

Rafał Ziemkiewicz bardzo lubi chwalić się swoją żoną. Z żoną Aleksandrą Ciejek prawicowy publicysta chętnie chadza na imprezy. Co roku zabiera ją na Bal Dziennikarzy, gdzie Ciejek robi furorę. Ale być może nie wszyscy wiedzą, że to jego druga żona. Publicysta wspomniał swoje pierwsze małżeństwo na Twitterze. Dlaczego? Skomentował w ten sposób wczorajsze słowa papieża o małżeństwie. I zrobił to kpiąc z wypowiedzi Franciszka!

Rafał Ziemkiewicz dwa razy brał ślub. Pierwszą żonę Ziemkiewicz poznał, gdy był bardzo młody, a  ślub wziął jeszcze na studiach. Niestety, małżeństwo prawicowego publicysty nie przetrwało, mimo że para była razem 14 lat. Ziemkiewicz zdecydował się na rozwód, a później poznał swoją obecną żonę Aleksandrę. Druga żona Ziemkiewicza to Aleksandra Ciejek, aktorka. Widzowie mogą ją znać  choćby z roli żony jednego z bohaterów serialu "plebania" (Andżeliki Tracz) lub z roli właścicieli kotów z programu dla dzieci  "Budzik". Z związku z aktorką Ziemkiewicz ma dwoje dzieci. Miłość w drugim małżeństwie publicysty kwitnie. Ziemkiewicz co roku pojawia się z Ciejek na karnawałowym Balu Dziennikarzy. Na parkiecie małżonkowie zawsze szaleją, a aktorka zachwyca strojami. Zwraca uwagę szczególnie sukienkami odsłaniającymi biust.

Ale Rafał Ziemkiewicz pamięta o pierwszej żonie i pierwszym małżeństwie, które zakończyło się klapą. Na wspominki wzięło go z powodu czwartkowej wypowiedzi papieża. Franciszek w czasie spotkania z młodymi, którzy zebrali się pod papieskim oknem na Franciszkańskiej, mówił o małżeństwie. Dał skazówki dla młodych małżeństw. Polecił, by mówili sobie trzy ważne słowa: dziękuje, przepraszam i proszę. Ziemkiewicz napisał na Twitterze kilka szczerych słów: - W moim pierwszym małżeństwie proszę, dziękuję, przepraszam królowało. Ani razu się nie pokłóciliśmy. Nawet podczas rozwodu wersal Tak że tego - skomentował ironicznie.

Zobacz: Rokita DRWI z nadwagi papieża Franciszka i jego czułości dla prostytutek

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany