Zbigniew Ziobro

i

Autor: PHOTO ART SERVICE

Mocne słowa

Zbigniew Ziobro dosadnie o marszu opozycji. „Marsz nienawiści i pogardy”

2023-06-04 12:56

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro przebywa w Jarosławiu w województwie podkarpackim. Podczas konferencji na miejskim rynku został zapytany, jak ocenia marsz opozycji w Warszawie. Lider Suwerennej Polski wyraził dobitną swoją opinię.

Zbigniew Ziobro ma bardzo pracowity weekend. W sobotę, 3 czerwca był w Rzeszowie, gdzie odbywały się obrady Zarządu Krajowego Suwerennej Polski. Wziął także udział w uroczystości otwarcia części udostępnionej do zwiedzania w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie i spotkał się ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie, a w niedzielę, 4 czerwca spotkał się ze strażakami OSP w Briczy.

Zbigniew Ziobro pojawił się także w Jarosławiu, gdzie podczas konferencji na miejskim rynku wziął udział w konferencji. Został wtedy zapytany o ocenę marszu opozycji w Warszawie. Minister sprawiedliwości wyraził dobitną swoją opinię.

- Wypowiedzi pana Seweryna, pana Frasyniuka i innych gwiazd tego marszu, pozwalają podsumować go jako marsz nienawiści. Marsz wulgaryzmów i rynsztokowego komunikowania się z obywatelami. Marsz pogardy. To są słowa, które są adekwatne do zachowań, wypowiedzi tych, którzy są ikonami tego marszu – ocenił Zbigniew Ziobro.

Lider Suwerennej Polski dodał, że można ubolewać, że data 4 czerwca będzie kojarzona z tego typu „wykwitem kultury”. - Mieliśmy okazję obserwować wczoraj i dziś i pewnie jeszcze nie jeden tego dowód, świadectwo zobaczymy w czasie samego marszu – skwitował Zbigniew Ziobro.

Źródło: PAP

Poniżej zobaczysz galerię z marszu 4 czerwca

Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? 13/15 to marzenie!

Pytanie 1 z 15
Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? Kto jest na zdjęciu:
Janusz Palikot
Wieczorny Express Szczerba i Joński
Nasi Partnerzy polecają