Michał Kamiński. Tytan ogrodnictwa

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS

Czas na wiosenne porządki! Wicemarszałek Senatu zabrał się za prace w ogrodzie

2022-04-30 5:00

Grabie w dłoń i można ruszać do wiosennych porządków w ogrodzie! - Taka praca w ogrodzie bardzo mnie odpręża – mówi nam wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (50 l.). W porządkach w ogrodzie politykowi towarzystwa dotrzymywał pies.

Polityk wykorzystał świetną pogodę do posprzątania swojej posesji pod Warszawą. Kamiński grabił liście, uprzątnął ogród, wyniósł śmieci, a we wszystkich pracach towarzyszył mu jego pies. - Córka przygotowuje się do matury i kazała ojcu wysprzątać ogród, więc wziąłem się za robotę na posesji – uśmiecha się wicemarszałek Senatu Michał Kamiński. - Pies był tak zdziwiony, że zwariował – dodaje polityk.

Kamiński był zadowolony z faktu, że chociaż na chwilę mógł zapomnieć o wielkiej polityce i oddać się pracy fizycznej. - Taka praca w ogrodzie mocno mnie odpręża i relaksuje, a jest tym przyjemniejsza, że jeszcze może być ekstra zabawą z psem, co zawsze bardzo poprawia mi humor – kwituje zadowolony Michał Kamiński. 

ZOBACZ TAKŻE: Mark Brzezinski: Mam nadzieję, że Putin ma dobre wytłumaczenie dla matek, które będą dostawać ciała poległych rosyjskich żołnierzy

Express Biedrzyckiej - gen. Tomasz Drewniak: Rosjanie prowadzą brutalną grę. Mam nadzieję, że odpowiemy im tak samo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają