Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Jarosław Kaczyński

Wczasy Jarosława Kaczyńskiego. Jego zaufany człowiek zdradził wakacyjne plany prezesa PiS

2021-05-31 9:16

Codzienna praca ku chwale Polski wraz z trwającymi od jesieni ubiegłego roku konfliktami w Zjednoczonej Prawicy mogły naprawdę porządnie wymęczyć Jarosława Kaczyńskiego. Na szczęście wielkimi krokami zbliżają się już wakacje, czyli czas, w którym prezes PiS choć na chwilę będzie mógł odpocząć od polityki. Ryszard Czarnecki, uchodzący za jednego z najbardziej zaufanych ludzi wicepremiera, zdradził właśnie, gdzie Kaczyński może się wybrać na urlop, oraz co będzie na nim robił.

- Prezes uwielbia Pomorze Zachodnie, Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki. W każdym z tych zakątków czuje się świetnie. Lubi łowić ryby, podziwiać jeziora, lasy, góry – zdradził nam niegdyś jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego. W ubiegłym roku wybrał się on jednak na odpoczynek nad Zalew Szczeciński, gdzie dzielnie sterował łodzią w towarzystwie bliskiego współpracownika Joachima Brudzińskiego. "Śpijcie spokojnie, stery Polski w dobrych rękach” – napisał w mediach społecznościowych europoseł i opublikował kilka zdjęć na których widać uśmiechniętego i wypoczętego Kaczyńskiego

W ostatniej rozmowie z Wirtualną Polską o tegorocznych planach wakacyjnych Kaczyńskiego mówił natomiast Ryszard Czarnecki. - Jarosław Kaczyński spędzi wakacje w Polsce. On ma takie dwa, może trzy regiony, które szczególnie lubi. Myślę, że w stosownym czasie mój przyjaciel Joachim Brudziński na Twitterze poinformuje, gdzie z nim jest. Można obstawiać Bory Tucholskie, Sądecczyznę - stwierdził europoseł.

Zobacz: Szykują się wcześniejsze wybory? Słowa Gowina dają do myślenia

Pomimo rosnącego ruchu turystycznego w Polsce oraz wielu rezerwacji w hotelach oraz domkach letniskowych Czarnecki  wyraził pewność, że "wiele osób ugościłoby pana prezesa i jego współtowarzyszy wyprawy".

Kaczyński wszedł na mównicę i nagle zaczął modlitwę w Sejmie. Miał ważny powód

Europoseł zdradził też, co prezes PiS w wolnym czasie będzie robić. Nie omieszkał wbić przy tym drobnej szpileczki w byłego premiera, Donalda Tuska. - Znamy zdjęcia prezesa z pieszych wędrówek. Na pewno planuje odpoczynek na świeżym powietrzu. Natomiast na pewno nie będzie "haratał" w gałę - oznajmił Czarnecki.

QUIZ. Jarosław Kaczyński ma dziś urodziny! Sprawdź swoją wiedzę o prezesie PiS. Możesz się zaskoczyć!

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę: które urodziny obchodzi w tym roku Jarosław Kaczyński?