Joe Biden

i

Autor: Archiwum Joe Biden

Historyczna wizyta

Tylko TVP będzie realizować wizytę Bidena w Polsce

2023-02-18 16:09

We wtorek 21 lutego po raz drugi z wizytą do Polski przybędzie prezydent USA Joe Biden. Realizacją transmisji z pobytu amerykańskiego przywódcy będzie zajmowała się Telewizja Polska. TVP Info, 21 lutego już od godz. 6.00 rano rozpocznie specjalne wydanie, które potrwa aż do wylotu amerykańskiego prezydenta. Mimo, że właścicielem TVN są Amerykanie, to zaufali bardziej TVP.

TVP jedynym realizatorem relacji z pobytu Joe Bidena w Polsce

Prezydent Biden przyleci do Polski już za kilka dni. 21 i 22 lutego Telewizja Polska będzie relacjonowała na swoich antenach wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z wizytą Prezydenta USA Joe Bidena – czytamy w komunikacie stacji.

TVP jako host broadcaster wizyty produkuje sygnał dla wszystkich stacji telewizyjnych na świecie z najważniejszych punktów wizyty i będzie ściśle współpracować z US POOL, które składa się z pięciu najważniejszych stacji amerykańskich: CNN, FOX, CBS, NBC, ABC.

Sygnał wyprodukowany i udostępniony przez TVP, za pośrednictwem tych nadawców, dotrze do pozostałych stacji telewizyjnych w całych Stanach Zjednoczonych. Możliwość udostępnienia przez TVP sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia cieszy się wielkim zainteresowaniem nadawców krajowych, zagranicznych oraz światowych agencji informacyjnych (m.in. Reuters, Associated Press).Telewizja Polska będzie oficjalnym nadawcą telewizyjnym realizującym Spotkanie Prezydenta USA Joe Bidena i Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Pałacu Prezydenckim, przemówienie Prezydenta USA oraz Szczyt Bukaresztańskiej Dziewiątki z udziałem Prezydenta USA Joe Bidena. TVP Info, już we wtorek, 21 lutego od godz. 6.00 rano rozpocznie specjalne wydanie, które potrwa aż do wylotu amerykańskiego Prezydenta.

Transmisja przemówienia Joe Bidena w trzech antenach TVP

Trzy anteny Telewizji Polskiej - TVP1, TVP Info i TVP Polonia - transmitować będą przemówienie Prezydenta USA Joe Bidena zaplanowane około godz.17.00 we wtorek, 21 lutego. Na potrzeby transmisji TVP wykorzysta 70 kamer, 12 wozów transmisyjnych, kilkanaście stacji satelitarnych i kilkanaście urządzeń do bezprzewodowej transmisji sygnału telewizyjnego Avi West i View Point. Na miejscu będą pracowały 24 ekipy zdjęciowe.

Sonda
Czy wizyta Joe Bidena w Polsce to dobry pomysł?
M.OCIEPA: SPOTKANIE DUDA-BIDEN-ZEŁEŃSKI W WARSZAWIE BYŁOBY NATURALNE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany