Donald Tusk

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Humor dopisuje!

Tusk wyśmiał sam siebie. Nagranie to hit sieci

2023-06-22 14:49

Donald Tusk po 4 czerwca jest zdecydowanie największym wygranym marszu. Platforma Obywatelska nabrała wiatru w żagle i zaczęła odrabiać stratę do Prawa i Sprawiedliwości. Lider opozycji poinformował również o kolejnych spotkaniach z wyborcami. Dziś odbędzie się w Jeleniej Górze. Były premier tryska dobrym humorem i wstawił na Twittera niecodzienny filmik.

Donald Tusk bez wątpienia bardzo wierzy w wyborczy sukces. Kilka miesięcy temu zakasał rękawy, zaczął spotykać się z wyborcami i złożył kilka obietnic. Kulminacją ofensywy Tuska był wielki marsz, który 4 czerwca przeszedł ulicami Warszawy. Tuż po tym wydarzeniu i wielkim sukcesie lidera opozycji, sondaże pokazały jedno: PiS utrzymuje poparcie, PO zaczyna odrabiać straty, zyskuje Konfederacja, tracą Lewica oraz Trzecia Droga, czyli koalicja PSL oraz Polski 2050 Szymona Hołowni. Nic zatem dziwnego, że Donald Tusk jest w dobrym humorze. Na swoim profili na Twitterze pokazał... jak prasuje spodnie i przy okazji zakpił z siebie.

- Słuchajcie, dlaczego zawsze tak jest, że moje spodnie są zawsze bardziej wygniecione po moim prasowaniu niż przed? - zapytał Donald Tusk na Twitterze. Przy okazji przypomniał, że o godzinie 18 spotkanie z wyborcami w Jeleniej Górze.

Express Biedrzyckiej - prof. Sławomir SOWIŃSKI
Sonda
Czy Zjednoczona Prawica wygra najbliższe wybory?
Listen on Spreaker.