Tomasz Lis

i

Autor: AKPA Tomasz Lis

Co stwierdzili lekarze?

Tomasz Lis nadal w szpitalu! Zdradził, co mu dolega. To poważna choroba

2022-10-25 21:54

Tomasz Lis niedawno doznał czwartego udaru. Kilka dni wcześniej wziął udział w maratonie w Chicago. Dziennikarz do tej pory przebywa w szpitalu – informuje fakt.pl. Na jego koncie na Twitterze pojawił się post ze szpitalnego łóżka. Okazuje się, że Lis zmaga się z bardzo poważną chorobą.

Tomasz Lis - poważna choroba

W połowie października Tomasz Lis przeszedł czwarty udar. Od tego czasu dziennikarz przebywa w szpitalu, gdzie znajduje się pod opieką specjalistów. Mimo że jego stan z dnia na dzień ulega polepszeniu, to wciąż wymaga pomocy medycznej. Dziennikarz wciąż poddawany jest licznym badaniom i właśnie usłyszał poważną diagnozę, która dotyczy jego serca – pisze fakt.pl. Okazuje się, że u 56-latka wykryto ubytek w środkowej części przegrody międzyprzedsionkowej, co Lis określił "dziurą w sercu".

— Pozdrawiam z całego serca, prawie z całego, z jego większości, poza stwierdzonym u mnie "izolowanym ubytkiem w środkowej części przegrody międzyprzedsionkowej", czyli mówiąc prościej — "dziurą w sercu" — napisał na Twitterze.

Czwarty udar

13 października Tomasz Lis poinformował, że przeszedł kolejny udar. Dziennikarz przyznał, że jego życie wisiało na włosku. Miałem udar. Jestem na erce udarowej jednego z warszawskich szpitali. Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takiej pewne. Co dalej zdecydują lekarze. Wszystkich pozdrawiam — napisał wtedy na Twitterze były redaktor naczelny „Newsweeka”.

Sonda
Lubisz Tomasza Lisa?
Krzysztof Kwiatkowski prześmiewczo o deficycie węgla: "Wina UE i Tuska" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany