Tak radny PiS-u "w imię Boże" ZNĘCAŁ SIĘ nad żoną [NAGRANIE]

2017-04-17 22:46

W internecie pojawiły się nagrania z domu byłego radnego PiS, który miał katować swoją żonę. Zamieściła je sama poszkodowana. To, co słyszymy na jednym z nagrań jest wstrząsające. "Nie płacz ku**a, bo cię za***ię! Zabiję cię!" - krzyczy mężćzyzna.

Jakiś czas temu pisaliśmy o sprawie Rafała P., byłego radnego z Bydgoszczy, który znęcał się nad żoną. Po ujawnieniu szokujących mężczyzna odszedł z PiS i przestał być członkiem klubu radnych. Jego żona w programie Pytanie na śniadanie opowiedziała o swoim dramacie, który trwał przez kilka lat. - Chyba pół roku po urodzeniu dziecka - jeszcze karmiłam je piersią - był taki moment, SMS-y męża z jakąś osobą niepodpisaną. Na temat intymnych rzeczy. Bardzo się zdenerwowałam. Wtedy mąż strasznie mnie pobił. Kopał mnie po... dolnej części. Powiedziałam o tym siostrze. Powiedziała, że koniecznie muszę iść do lekarza. Ja bardzo chciałam, by rodzina była w całości - mówiła pani Karolina P.. Kobieta złożyła zeznania na policji, wyprowadziła się z córeczkami do Warszawy i wystąpiła o rozwód. Oskarżany o znęcanie się nad rodziną Rafał Piasecki domaga się, by rozwód orzeczono z winy żony. Ponoć wciąż nachodzi panią Karolinę w jej mieszkaniu.

W sieci pojawiły się nagrania z domu Karoliny P. Jedno z nich, wykonane w styczniu po balu charytatywnym, nie pozostawia złudzeń co do rozmiaru przemocy fizycznej i psychicznej w domu radnego: "Po pierwsze, już więcej nie będę cię o nic pytał. Po drugie, zawsze będziesz miała ochotę, jak ja coś będę chciał. Po trzecie, już ku**a nie będziesz musiała nic robić, bo będę z inną jeździł. Taką, która będzie miała ochotę zawsze i na wszystko. I nawet będzie miała inicjatywę. A ty ch**u je***y jesteś tępym i męczącym chu**m i frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony" - słychać głos mężczyzny na nagraniu, a chwilę potem krzyk kobiety, że nie może oddychać.

Zobacz: Żona radnego PiS oskarża: Wywoził mnie do lasu i bił szmatą

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE