Tak mieszka Łukasz Szumowski

i

Autor: NEMO Tak mieszka Łukasz Szumowski

Tak mieszka Łukasz Szumowski. To nie dom, to oaza! Nieźle się zdziwisz

2021-02-16 14:38

Kiedy Łukasz Szumowski odszedł ze stanowiska ministra zdrowia, zrobiło się o nim cicho. Mimo że nadal piastuje funkcję posła, właściwie nie było słychać o jego działalności. Ostatnio wywołał nie lada sensację, gdy pojawił się na spotkaniu z lekarzami u boku premiera Mateusza Morawieckiego. Niezmienne jest jedno. To, jak mieszka Łukasz Szumowski. To prawdziwa zielona oaza! No cóż, tylko pozazdrościć.

Wiele osób nie wyobraża sobie mieszkania w Warszawie. Zgiełk, korki, beton – oto stereotypowy obraz stolicy. Ale nie wszędzie tak jest! Nie tam, gdzie mieszka Łukasz Szumowski. Były minister zdrowia wraz z rodziną zamieszkuje bowiem w bardzo zielonej i atrakcyjnej okolicy. To warszawskie osiedle Anin. Tu jest spokojnie niemal jak na wsi. Przy alejkach rosną drzewa, niedaleko są tereny spacerowe, przy czym do centrum można dojechać autem w raptem kilkanaście minut. Finalnie niedaleko znajduje się Instytut Kardiologii, w którym Szumowski pracuje. Sam dom polityka położony jest romantycznie, między drzewami. Dla wielu mieszczuchów mogłaby być to wręcz zielona oaza w betonowej dżungli! Posiadłość jest skutecznie osłonięta przed oczami wścibskich, a podwórza pilnuje pies. Co ciekawe, dom Szumowskiego jest też wielopokoleniowy. W jednym domu mieszkają rodzice, brat, bratowa i dzieci.

NIE PRZEGAP: Mamy zdjęcia ze spotkania Tuska! Teraz dokładnie widać, co się święci. Zaskoczenie!

Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Likwidacja TVP Info to głupi pomysł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE