Agata Kornhauser-Duda

i

Autor: Wojciech Olkusnik/East News, Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Agata Kornhauser-Duda

Szok

Tak Agata Duda zmieniła się przez dwie kadencje. Wszystko widać jak na dłoni

2023-08-26 5:00

Pierwsza dama RP Agata Duda (51 l.) rzadko stawia na odważne zmiany w swoim wizerunku, jednak, to, jak zaprezentowała się na defiladzie z okazji Święta Wojska Polskiego wręcz odbiera mowę! Nowa fryzura okazała się hitem.

Niedawno wszyscy mogli podziwiać Agatę Dudę w totalnie nowej odsłonie: zamiast tradycyjnej fryzury uczesanej do tyłu, pierwsza dama zdecydowała się na przedziałek z boku i ułożenie włosów przyciętych na krótkiego boba wokół twarzy. Nie tylko zaskoczyła tym posunięciem, ale też udowodniła, że do twarzy jej w wielu fryzurach!

To nie jest pierwsza wielka przemiana żony prezydenta. Na początku pierwszej kadencji męża Agata Duda wyglądała raczej skromnie. Nosiła wówczas bardzo krótką blond fryzurę z grzywką i delikatnie podkreślone oczy. Lubiła pokazywać się w garsonkach jednego koloru, a w uszach często nosiła kolczyki.

Powoli jednak zdobywała pewności siebie, a jej stroje stawały się coraz bardziej odważne. Agata Duda coraz częściej pojawiała się w damskich garniturach, a w jej kolekcji pojawiły się marynarki w żywych kolorach. Zaczęła także wybierać długie, zwiewne sukienki w wyraziste wzory, w których podkreślała talię paskiem.

- Pierwsza dama doskonale wie, że paski noszone zwłaszcza na wysokości talii to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy ukryć mankamenty swojej sylwetki, zatuszować brzuch czy boczki – mówił nam projektant Daniel Jacob Dali.

Makijaż na ozach zrobił się nieco mocniejszy, a zamiast grzecznej, krótkiej fryzury postawiła na uniesione, zaczesane do tyłu włosy – jej znak rozpoznawczy z ostatnich lat.

- Dobra passa pierwszej damy trwa już od dłuższego czasu i nie zaliczyła żadnej wpadki, a wręcz z dnia na dzień jest zawsze lepiej – tak styl pierwszej damy ocenił dla nas Daniel Jacob Dali.

Niewykluczone, że Agata Duda jeszcze nie raz nas zaskoczy przed upływem drugiej kadencji Andrzeja Dudy! osc

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Wieczorny Express - WE Sachajko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany