Tomasz Lis i Szymon Hołownia

i

Autor: Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News & Artur Hojny / Super Express Tomasz Lis i Szymon Hołownia

Ale mu pojechał!

Szymon Hołownia miesza Tomasza Lis z błotem! Mówi o rynsztoku

2023-02-07 16:50

Lider Polski 2050 Szymon Hołownia i dziennikarz Tomasz Lis wymieniają się nieprzyjemnymi epitetami od czasów pamiętnego głosowania w Sejmie nad nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym. Wówczas były naczelny „Newsweeka” nazwał partię polityka „kałownią”. Lider Polski 2050 nie pozostaje mu dłużny!

Tomasz Lis kontra Szymon Hołownia

Posłowie Szymona Hołowni odrzucili projekt ustawy o SN, przez co nie tylko narazili się Tomaszowi Lisowi, ale też sam lider Polski 2050, być może w efekcie tego spadł w jednym z rankingów zaufania Polaków. Jednak to niewybredny komentarz dziennikarza na Twitterze, który specjalnie przekręcił nazwisko polityka, wywołało największe oburzenie wśród innych użytkowników tej platformy.

Teraz Szymon Hołownia, nie zostając dłużnym miesza go z błotem! - Był autorytetem milionów. Dziś, w przekonaniu, że służy tym wiernie Platformie i osobiście Donaldowi Tuskowi, sięga poziomu rynsztoka. I pewnie nie zdaje sobie sprawy, jak potwornie on i tacy jak on mieszają w głowach tym wszystkim nieszczęśnikom, którzy wypisują później groźby pod adresem moim, mojej żony, moich córek i dodają zajęcia policji – powiedział w rozmowie z „Wprost”.

W swojej wypowiedzi Hołownia odkreślił, że cała opozycja, także PO, powinny się wyraźnie odciąć od hejtu i agresji. - Zabójstwa Marka Rosiaka i Pawła Adamowicza naprawdę niczego nas nie nauczyły? – kwituje Szymon Hołownia. Jak widać konflikt między panami przybiera na sile i żaden z nich nie zamierza ustępować.

NIŻEJ ZOBACZYCIE WSPÓLNE ZDJĘCIA HOŁOWNI Z ŻONĄ I POZNACIE HISTORIĘ ICH MIŁOŚCI:

Sonda
Lubisz Szymona Hołownię?
Szymon Hołownia: Rząd lata jak kurczak bez głowy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany