Neumann prawie jak Rocky

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI Neumann prawie jak Rocky

Sławomir Neumann wylewa siódme poty na treningu. Upał mu niestraszny!

2021-06-26 1:50

Sławomir Neumann (53 l.) nie szuka wymówek! Upał nie przeszkodził posłowi PO w zaliczeniu morderczego treningu. Neumann wylewa z siebie siódme poty, niczym bohater kultowych filmów z Sylvesterem Stallone (75 l.) w roli głównej. A wszystko po to, żeby zapomnieć o groźnej kontuzji i już niedługo wrócić na boisko. – Mam nadzieję, że we wrześniu na jakieś lekkie kopanie będzie można już się załapać. Pewnie mógłbym zaryzykować już dzisiaj, ale chcę doprowadzić rehabilitację do końca, żeby być pewnym – mówi w rozmowie z "Super Expressem" Sławomir Neumann.

Sławomir Neumann zaaplikował sobie naprawdę morderczy trening. Po schodach biegał jak słynny Rocky Balboa! Po co to wszystko? Neumann jest zapalonym piłkarzem. Niestety, rok temu doznał fatalnej kontuzji – zerwania ścięgna Achillesa.

Kontuzja typowa na boisku – całkowite zerwanie ścięgna Achillesa. Kontuzja o tyle dziwna, że bez kontaktu z kimkolwiek. Ścięgno strzeliło przy przyjęciu piłki podczas meczu sejmowej drużyny – opowiada nam poseł.

Nie przegap: Tak posłowie haratają w gałę! Buntownicy z PiS wylewali siódme poty na orliku

Neumann musiał poddać się operacji. Noga najpierw wylądowała w gipsie, później w ortezie. Następnie przyszedł czas na długą rehabilitację. Teraz poseł wznowił indywidualne treningi, bo jak najszybciej chce wrócić na zieloną murawę.

Jeszcze trochę czasu to zajmie, ale już mogę normalnie chodzić, biegać. Nawet nie wiedziałem, że jest tyle różnych mięśni na stopie, które muszą pracować. Teraz dopiero to odkryłem. Każde ścięgno, każde włókno musi być uruchomione. Trochę to trwa – mówi Sławomir Neumann i podkreśla, że już we wrześniu powinien być gotowy do rywalizacji na boisku.

Sławomir Neumann ćwiczy w parku
Sonda
Jak oceniasz trening Sławomira Neumanna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE