Ryszard Petru, Sławomir Mentzen

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS, Paweł Dąbrowski/Super Express

Konflikt polityków!

Sławomir Mentzen oskarża: "Nachodzi mnie Petru! To stalker". Mocne słowa lidera Konfederacji

2023-09-21 18:00

To już otwarta wojna między Sławomirem Mentzenem (37 l.) a Ryszardem Petru (51 l.)! - To ja wskrzesiłem karierę Petru, a ten facet stał się stalkerem i mnie nachodzi! - oburza się w rozmowie z nami Mentzen. - Konfederacja i pan Mentzen oszukują wyborców. Moją rolą jest to pokazać – odpowiada w „SE” Petru.

Sławomir Mentzen zmierzy się z Ryszardem Petru w jesiennych wyborach w Warszawie. Polityk Konfederacji startuje z pierwszego miejsca, a Petru z ostatniego z listy Trzeciej Drogi. Obaj walczą o podobnych, liberalnych, wielkomiejskich wyborców. I obaj są dla siebie sennym koszmarem!

- Zamiast okazać mi wdzięczność, jakoś mi podziękować za tą reanimację, to ten facet stał się stalkerem i nachodzi mnie, kiedy może. Ostatnio np. w Poznaniu na naszym spotkaniu z wyborcami. Pan Petru nie spędza mi snu z powiek, ale to jest już drugi przypadek, że mam chyba oficjalnego stalkera. Z pierwszym jestem już w sądzie, bo wystąpiłem o zakaz zbliżania się, bo mnie facet nachodził w różnych okolicznościach. Teraz okazuje się, że gdzie się nie ruszę, tam pojawia się Ryszard Petru – opowiadał w „Wieczornym Expressie” Mentzen. Petru nie pozostaje mu dłużny.

- On sam mnie zaprosił na scenę. Wcześniej w Gdańsku nagrał film czekając na mnie. Pytanie więc – kto tu kogo stalkuje. Konfederacja i pan Mentzen oszukują wyborców. Moją rolą jest to pokazać – odpowiada liderowi Konfederacji Ryszard Petru. 

QUIZ. Jak dobrze znasz Krzysztofa Bosaka? Komplet punktów zdobędą wyborcy Konfederacji

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Reprezentantem, którego komitetu wyborczego w wyborach 2023 jest Krzysztof Bosak?
Wieczorny Express - Sławomir Mentzen cz. 2
Nasi Partnerzy polecają