Sensacyjny transfer Muchy?! Szykuje się prawdziwy dramat Hołowni. Nerwowa reakcja posłanki

2021-09-14 6:02
Donald Tusk, Joanna Mucha, Szymon Hołownia
Autor: EAST NEWS Donald Tusk, Joanna Mucha, Szymon Hołownia

Szykuje się polityczna bomba! Według informacji „Super Expressu” Joanna Mucha (45 l.) jest o krok od powrotu do Platformy Obywatelskiej z Polski 2050. W tej sprawie miał się z nią kontaktować sam Donald Tusk (64 l.). – To kwestia czasu – słyszymy od jednego z posłów opozycji. To byłby wielki cios w Szymona Hołownię (45 l.)! Na nasze doniesienia Mucha zareagowała nerwowo.

Joanna Mucha zaskoczyła wielu, kiedy na początku roku rozstała się z Platformą i wstąpiła do Polski 2050 Szymona Hołowni. Według naszych źródeł posłanka już niedługo może wrócić do PO. – Powody są dwa: powrót Tuska oraz spadające sondaże Hołowni. Widać gołym okiem, że nie ma chemii między posłami Hołowni, a Tusk bardzo umiejętnie próbuje rozbić ruch Szymona – mówi nasz rozmówca.

Powrót Donalda Tuska do polskiej polityki na początku lipca był ciosem dla Hołowni. Z dnia na dzień Platforma odzyskała drugie miejsce w sondażach i zabrała część elektoratu byłemu dziennikarzowi. – Najpierw zabrał mu kilka procent, teraz zarzucił sieci na Aśkę. To już kwestia czasu – słyszymy.

Nie przegap: Tusk zaskoczył wszystkich robiąc ją ministrem. Teraz jej słowa o nim mogą mocno go zasmucić

Co na to politycy PO? – Nic o tym nie wiem, ale oczywiście warto rozmawiać i nie można wykluczyć takiego scenariusza, jeśli Joanna Mucha będzie chciała – podkreśla Robert Kropiwnicki (47 l.). Nieoficjalnie mówi się jednak, że Platforma już niedługo będzie chciała politycznie dobić Hołownię. – Nie zajmowaliśmy się rozbiorem Hołowni… Na razie – śmieje się jeden z posłów.

Nie przegap: Hołownia o kolanach Tuska. Były premier odpowiada

Joanna Mucha nie odebrała od nas telefonu i nie odpowiedziała na przesłane kilka dni temu pytania. W Internecie dodała za to wpis, w którym odniosła się do sprawy, jak napisała nie ma zamiaru wracać do PO.

Sonda
Czy Joanna Mucha powinna opuścić Polskę 2050 Szymona Hołowni i wrócić do Platformy Obywatelskiej?
Super Raport 13.09 (Goście: Waldemar Buda - wiceminister funduszy, PiS oraz dr Anna Materska-Sosnowska - WNPiSM UW) Sedno Sprawy Michał Kurtyka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE