Katarzyna Tusk

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Kasia Tusk odsłoniła pewną część ciała, ale to nie wszystko. Co trzyma w dłoni? Ciężko uwierzyć

Kasia Tusk odsłoniła pewną część ciała, ale to nie wszystko. Co trzyma w dłoni? Ciężko uwierzyć

2022-05-23 20:48

Kasia Tusk aktywnie od lat prowadzi zarówno swoje konto na Instagramie, jak i swojego lifestylowego bloga "Make Life Easier". Z chęcią umieszcza w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, czy zdjęcia ze swoich podróży i zdjęć. Czasem jednak szokuje. Ma swoich zwolenników i sceptyków. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym w skąpym stroju pozuje z kieliszkiem wina. Jaki był tego cel?

Kasia Tusk z kieliszkiem wina i gołymi plecami

Kasia Tusk na najnowszym zdjęciu siedzi w kreacji, która całkowicie odsłania jej nagie plecy. To prawdopodobnie sukienka, albo kombinezon. W dłoni trzyma kieliszek wina, choć nie ma żadnej pewności, czy w środku jest alkohol. Może to tylko sok jabłkowy wlany do naczynia na wysokoprocentowe trunki, aby zapozować do zdjęcia? Na trzeciej zamieszczonej fotografii widać ją w miłosnym uniesieniu ze swoim ukochanym. Nadal trzyma w ręku kieliszek, ale tym razem jest skierowana w kierunku swojego lubego, odsłaniając i uwydatniając przed aparatem swoje nagie ramię. Nie da się ukryć, że wszystkiemu towarzyszy romantyczny klimat, niczym w paryskiej uliczce o zachodzie słońca.

Treści publikowane na Instagramie córki Donalda Tuska nie zawsze spotykają się z dobrym odbiorem. Wielu ludzi zarzuca influencerce brak wiarygodności i wyidealizowane życie, jakiego nie prowadzi większość Polek i Polaków. Ale kto powiedział, że w sieci ma być to, co prawdziwe? Patrząc na obecne trendy występujące od lat, to właśnie treści nie mające przełożenia na rzeczywistość są najbardziej lansowane.

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE