Romantyczny weekend premiera.

i

Autor: PAPARA20

Romantyczny weekend premiera Morawieckiego nad morzem: Ryba z frytami [ZDJĘCIA!]

Premier też człowiek i potrzebuje odpoczynku. Szczególnie po długiej i wyczerpującej kampanii prezydenckiej, w którą zaangażował się szef rządu. Premier Mateusz Morawiecki (52 l.) w natłoku obowiązków znalazł chwilę, aby z żoną Iwoną (52 l.) spędzić miły czas nad polskim morzem! Był długi spacer po plaży, wspólny obiad i zakupy!

Najpierw wielotygodniowa kampania prezydencka, w której premier wspierał Andrzeja Dudę (48 l.), a później negocjacyjny maraton w Brukseli. Tak wyglądały ostatnie tygodnie w życiu polskiego premiera! Nic więc dziwnego, że Mateusz Morawiecki potrzebował chwili wytchnienia od wielkiej polityki i wraz z żoną Iwoną wyskoczył do Dębek. Państwo Morawieccy choć przez kilka godzin mogli zachowywać się jak typowi turyści nad Bałtykiem – w programie znalazła się ryba z frytkami, romantyczny spacer brzegiem morza i zakupy na straganach.

Odpoczynek nie trwał jednak długo – już wczoraj o 10 rano premier był na drugim krańcu Polski, w Lublinie, gdzie wziął udział w obchodach 40. rocznicy Lubelskiego Lipca 1980.

Express Biedrzyckiej - Adam Struzik: Obawiam się wojny z samorządami. PiS dąży do destrukcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE