Robert Biedroń znęcał się nad mamą?

2019-04-17 15:45
Robert Biedroń znęcał się nad mamą?
Autor: archiwum prywatne Robert Biedroń znęcał się nad mamą?

Już w czwartek w „Super Expressie” prawdziwa sensacja. Nad Robertem Biedroniem (43 l.) zbierają się czarne chmury! Wraca sprawa sprzed lat, o której lider Wiosny chciałby na zawsze zapomnieć. Okazuje się bowiem, że 19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Spotkali się w sądzie.

Plotka, że sprawy z przeszłości mogą przekreślić wyborcze szanse Biedronia krąży wśród polityków i dziennikarzy już od kilku dni. Jako jej inspiratora wskazuje się znanego adwokata związanego ze środowiskiem PO i Koalicji Europejskiej. O co chodzi? Z ustaleń „SE” wynika, że blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń. Prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania. Szczegóły tego dramatu w czwartkowym „Super Expressie”. Dziś Helena Biedroń broni swojego syna. - Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas... nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem– mówi w rozmowie z SE. Lider Wiosny nie przyznaje się do winy. - Zawsze kochałem i kocham moja mamę i nigdy bym jej nie skrzywdził. To najważniejsza osoba w moim życiu – mówi w rozmowie z SE Robert Biedroń. - Przykro mi, że razem z mamą musimy teraz publicznie rozgrzebywać najtrudniejsze wspomnienia, o tym kiedy żyliśmy w wiecznym strachu przed ojcem. Więcej w czwartkowym „Super Expressie”.

Zobacz też: Robert Biedroń o adopcji dziecka: Mam męża, a z nim...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE