Oglądaj w Se.pl

Raport Złotorowicza - 18.1.2023. Gość: Alina Makarczuk

2023-01-18 14:08

Raport Złotorowicza to wyjątkowy program publicystyczny, w którym w pogłębiony sposób omawiane są zarówno bieżące wydarzenia polityczno-społeczne, jak i ich możliwe krótkofalowe i długofalowe skutki. Zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" Jan Złotorowicz gości polityków, ekonomistów, naukowców i ekspertów z różnych dziedzin, którzy z pasją analizują to, co dzieje się w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dziś (18.1.2023) gościem Raportu Złotorowicza była dziennikarka pochodząca z Ukrainy Alina Makarczuk. Zobacz cały odcinek na Se.pl.

Raport Złotorowicza to program publicystyczny inny niż wszystkie. Gospodarz programu - zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" Jan Złotorowicz - razem ze swoimi gośćmi unikają bieżącej polityki. Raport ma pomagać widzom zrozumieć wyzwani współczesnego świata.

Częstym tematem analiz jest wojna na Ukrainie i wszystko, co jest z nią związane. Specjaliści omawiają sytuację na froncie, potencjalne konsekwencje wojny dla Polski i świata, a także próbują zrozumieć, co siedzi w głowie Władimira Putina. W Raporcie Złotorowicza nie brakuje także rozmów na temat gospodarki, służby zdrowia (w tym problemów wokół Covid-19), edukacji, bezpieczeństwa, Kościoła czy praw kobiet i osób LGBT. Oglądaj Raport Złotorowicza na Se.pl