Putin ma RAKA?! Podano, kto go zastąpi! Kim jest Nikolaj Patruszew?

i

Autor: AP/Mikhail Tereshchenko; Wikipedia Putin ma RAKA?! Podano, kto go zastąpi! Kim jest Nikolaj Patruszew?

Putin ma RAKA?! Podano, kto go zastąpi! Kim jest Nikolaj Patruszew?

2022-05-03 8:10

O problemach zdrowotnych Władimira Putina pisze się od lat. Po wybuchu wojny na Ukrainie plotki na temat stanu zdrowia krwawego dyktatora się nasiliły. Teraz jednak gruchnęła prawdziwie sensacyjna wiadomość. Jak donosi brytyjski "Daily Mail", który powołuje się na informatora, Władimir Putin ma w najbliższych dniach przejść operację chirurgiczną na nowotwór! Podobno w tym czasie jego obowiązki ma pełnić NIkolaj Patruszew. Czy Putin faktycznie ma raka? Kim jest 70-letni Nikolaj Patruszew?

O możliwych chorobach Władimira Putina pisaliśmy już wielokrotnie. Często mówi się, że prezydent Rosji może zmagać się z chorobą Parkinsona i rakiem. Najnowsze doniesienia mogą sugerować, że w sprawie choroby nowotworowej coś jest na rzeczy. Jak czytamy w "Daily Mail", Władimir Putin ma cierpieć na nowotwór i czeka go operacja, która opóźnia się z powodu wojny na Ukrainie. Informator z Kremla twierdzi jednak, że w końcu do niej dojdzie - po 9 maja, czyli Dniu Zwycięstwa. Kto na czas pobytu Putina w szpitalu miałby go zastąpić? Źródło brytyjskiej gazety podaje konkretne nazwisko. Chodzi o byłego szefa KGB - Nikolaja Patruszewa.  

Tak więc, podczas gdy Putin będzie operowany, prawdopodobnie przez dwa lub trzy dni faktyczna kontrola nad krajem przejdzie na Nikolaja Patruszewa - wskazał informator "Daly Mail". 

Kim jest Nikołaj Patruszew? To zaufany człowiek Kremla, który w Rosji znany jest głównie z tego, że przez 9 lat pełnił funkcję dyrektora owianej złą sławą FSB. Patruszew ukończył kursy KGB, zrobił też doktorat z prawa. W 2008 roku został sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Kreml sensacyjnych doniesień brytyjskiej prasy nie potwierdza. 

Raport Walczaka - Mark Brzezinski: Putin dokonał ludobójstwa w Ukrainie
Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają