Marszałek Grodzki zamienił laskę na rakietę

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Marszałek Grodzki zamienił laskę na rakietę

Przyłapaliśmy Marszałka Grodzkiego na tenisie. Niebywałe, kto mu towarzyszył!

2021-10-02 7:00

Tomasz Grodzki się nie oszczędza ani nie zwalnia tempa! Nawet po całym dniu pracy w Senacie i wystąpieniach w telewizji wolał odpoczywać aktywnie niż leniuchować na kanapie. Przyłapaliśmy go podczas gry w tenisa z niezwykłym towarzyszem.

Tomasz Grodzki, choć ma już 63 lata, stawia na aktywność fizyczną. Jak się okazuję, jednym z jego ulubionych sportów jest tenis. Przyłapaliśmy Marszałka Senatu na Korcie Tenisowym Warszawianka, gdzie z zaangażowaniem oddawał się rozgrywce. Jego oponent to niezwykła osoba – Marcin Matkowski, olimpijczyk i siedmiokrotny uczestnik turnieju Master, w którym udział bierze ośmiu najlepszych deblistów świata. Gra w takim towarzystwie to coś, czego można pozazdrościć! - Dla mnie to zaszczyt wymieniać piłki z najlepszym polskim deblistą, Marcinem Matkowskim. Raz na tydzień udaje mi się zagrać, dla mnie to relaks, takie wyhasanie się przynosi dużo frajdy – powiedział nam marszałek. Spytaliśmy też eksperta, co sądzi o umiejętnościach polityka. - Marszałek Grodzki jak na amatora gra dobrze – ocenił dla „Super Expressu” Marcin Matkowski. W naszej galerii można zobaczyć, że Tomasz Grodki dawał z siebie wszystko i był bardzo zaangażowany w rozgrywkę. Nie było mowy o taryfie ulgowej dla Marszałka! Takiej werwy i wytrwałości może mu pozazdrościć niejeden dwudziestolatek. Polityk daje doskonały przykład, ze w każdym wieku można uprawiać sport i czerpać z tego przyjemność. To świetny wzór dla wszystkich, którzy wolą odpoczywać przed monitorem komputera lub ekranem telewizora! To postawa godna pochwały.

Zobacz: Banaś doniesie sam na siebie?! Był na konferencji finansowanej z Funduszu Sprawiedliwości

Sonda
Grałeś kiedyś w tenisa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają