PRZERAŻAJĄCA wiadomość od Putina?! Kraje NATO zostaną zmuszone do globalnej wojny

i

Autor: AP PRZERAŻAJĄCA wiadomość od Putina?! "Kraje NATO zostaną zmuszone do globalnej wojny"

PRZERAŻAJĄCA wiadomość od Putina?! "Kraje NATO zostaną zmuszone do globalnej wojny"

2022-04-19 13:47

Władimir Putin jest kompletnie nieobliczalny. Nikt do końca nie wie, jakie będą kolejne ruchy odpowiedzialnego za wywołanie krwawej wojny na Ukrainie dyktatora. Co zrobi prezydent Rosji? Czy kraje NATO są bezpieczne? Słowa byłej ukraińskiej premier rodzą poważne obawy. Polityk w rozmowie z włoskim dziennikiem "La Repubblica" mówi o przerażającej wiadomości od Putina. Miała ona zostać "wysłana" w ostatni weekend.

Władimir Putin już dawno udowodnił, że nie ma żadnych hamulców. Jego chora wizja wielkiej Rosji codziennie przynosi nowe ofiary wśród cywili. Cały świat z rosnącym niepokojem patrzy na wojnę na Ukrainie i zastanawia się, jakie będą dalsze ruchy prezydenta Rosji. Zdaniem byłej ukraińskiej premier sytuacja jest bardzo poważna. - Putin ma inne cele, wojna rozszerzy się, a Ukraina to dopiero pierwszy krok - stwierdziła w rozmowie z włoską gazetą. Julia Tymoszenko uważa, że prezydent Rosji wręcz chce "wrócić do starych granic" rosyjskiego imperium. To jednak nie wszystko. Słynna ukraińska polityk odniosła się do ataku rakietowego na Lwów, który miał miejsce w ostatni weekend. Jej interpretacja działań Władimira Putina napawa prawdziwą grozą. Według Tymoszenko prezydent Rosji w okrutny sposób "wysłał" wiadomość. 

CZYTAJ TEŻ: Ostateczne ultimatum Rosji! Sytuacja jest porażająca, Ukraińcy się ugną?

Kraje NATO zostaną zmuszone do globalnej wojny - przewiduje była premier Ukrainy. 

Tymoszenko twierdzi, że konflikt "dotyczy całego Zachodu", a atak na Lwów, który przecież leży blisko granicy z Polską, czyli także z NATO, był skierowany "przeciwko całemu światu". - To wiadomość, jaką Putin wam wysyła - podkreśliła polityk. 

Express Biedrzyckiej - płk Maciej Matysiak: Donbas może wyczerpać siły Rosjan
Sonda
Ile potrwają jeszcze rządy Putina w Rosji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE