Przemysław Czarnek zdradził intymną tajemnicę o swojej żonie. Oniemiejecie

2021-12-16 11:29
Przemysław Czarnek
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek nie schodzi z nagłówków po swoich ostatnich kontrowersyjnych wypowiedziach dotyczących zarówno ronda Dmowskiego, jak i noszenia spodni "rurek" przez uczniów szkół. "Super Express" postanowił skontaktować się z ministrem edukacji, aby zapytać co o zmianie nazwy ronda na "rondo Praw Kobiet", sądzi jego żona. Odpowiedź jest zaskakująca.

Wszystko poszło o zmianę nazwy ronda w centrum Warszawy, zwanym dotychczas rondem Dmowskiego. Rada Miasta przyjęła petycję o zmianie nazwy na rondo Praw Kobiet, która została skierowana bezpośrednio przez osobę prywatną. Ta sprawa oburzyła wielu polityków, w tym samego ministra edukacji narodowej Przemysława Czarnka. W rozmowie z "Super Expressem" napisał, co o wszystkim myśli jego żona i jak odnosi się do jego poglądów w tej kwestii.

- Moja żona nigdy nie strajkowała. Cieszy się pełnią praw jak wszyscy w Polsce. Nigdy nie zachowywała się w sposób chamski i wulgarny, więc w ogóle nie należy do tego grona tych niektórych kobiet, w przytłaczającej mniejszości, które zachowywały się w sposób chamski i wulgarny m.in. przy rondzie Dmowskiego. Nazwy tego ronda nie należy zmieniać. Mówiłem to ironicznie, że jeśli zmieniać, to tylko wtedy, jeśli zapewnimy Dmowskiemu jeszcze godniejsze miejsce w Warszawie. Natomiast jeśli rondo ma mieć nazwę adekwatną, to rondo chamstwa i wulgarności niektórych kobiet byłoby akurat - mówi nam polityk.

Czarnek: Nawet 30 tys. zakażeń dziennie? Nie będzie nauki zdalnej, jeśli służba zdrowia będzie wydolna
Sonda
Czy lubisz Przemysław Czarnka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE