Komornik w Nowoczesnej! Są zadłużeni na 150 tys. złotych!

2018-10-23 13:35
Logo Nowoczesna
Autor: Stanisław Kowalczuk

Poważne kłopoty znanej partii politycznej! Nowoczesna ma olbrzymie problemy finansowe. Jak czytamy w portalu wp.p.pl, wierzyciel nie chciał już czekać na pieniądze, więc do N. zapukał komornik! Zadłużenie ugrupowania wyniosło około… 150 tysięcy złotych!

Informację o zadłużeniu partii potwierdził skarbnik Nowoczesnej, Mirosław Pampuch. – Komornik na wniosek wierzyciela objął jedno z naszych kont zabezpieczeniem. Chodzi o firmę, z którą współpracujemy. To nie jest postępowanie egzekucyjne, a zabezpieczenie na poczet roszczeń. Prowadzimy rozmowy i zbliżamy się do podpisania ugody, by rozłożyć płatność na raty. Chodzi o około 150 tys. zł – powiedział polityk w rozmowie z Wirtualną Polską.

Przypomnijmy, że o kłopotach finansowych partii założonej przez Ryszarda Petru zrobiło się głośno od razu po wyborach do parlamentu w 2015 roku. W 2016 roku Sąd Najwyższy zdecydował, że partia straci część Państwowych subwencji z powodu błędów w księgowości partii. Ostatecznie Nowoczesna straciła ponad 75 procent z 6-milionowej rocznej subwencji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE