dym

i

Autor: pixnio.com

Niepokojące informacje

Potężny wybuch w Rosji! Są ofiary śmiertelne

2022-12-15 10:06

Niepokojące wydarzenia w Rosji. Jak podają ukraińska media, w mieście Angarsk położonym nieco ponad 40 kilometrów na północ od Irkucka, we wschodniej Syberii, doszło do silnej eksplozji. Płona także olbrzymie połacie terenu. Niestety, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

W Angarsku doszło do pożaru rafinerii ropy naftowej, której właścicielem jest rosyjski państwowy koncernu Rosnieft. Ogień, jak donoszą ukraińskie media, miał objąć obszar czterech tysięcy metrów kwadratowych. Na terenie zakładu doszło także do potężnego wybuchu, który mieszkańcy mieli pomylić z trzęsieniem ziemi, a fala uderzeniowa miała wybić szyby w oknach pobliskiej elektrociepłowni. W wyniku tych wydarzeń miały zginąć dwie osoby. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny pożaru. Społeczno-polityczne medium internetowe Dialog UA opublikowało na Twitterze nagrania świadków pożaru. Widać na nim łunę i kłębu dymu unoszące się nad rafinerią. Warto zaznaczyć, że to już kolejny duży pożar na terenie Rosji, do jakich doszło w grudniu tego roku. Wcześniej podawano informację o ogniu w fabryce opon w mieście Barnauł i centrum handlowym nieopodal Moskwy.

Sonda
Czy wierzysz, że Ukraina wygra wojnę?
Express Biderzyckiej - Gen. Mieczysław Bieniek przejrzał Putina! Mówi, co się wydarzy po szczycie NATO

Komu grozi wezwanie do wojska?

Komandor Dura tłumaczy. POSŁUCHAJ!

Listen to "Powinniśmy być przygotowani na poboru - Maksymilian Dura o wezwaniach na ćwiczenia wojskowe. RAPORT ZŁOTOROWICZA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany