Arkadiusz Myrcha

i

Autor: EAST NEWS Arkadiusz Myrcha

Posła zatkało na mównicy w Sejmie! Żona zabrała głos

2021-12-02 13:59

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Sejmie. Młody poseł KO Arkadiusz Myrcha w czasie swego wystąpienia z mównicy sejmowej, po prostu się zatkał. Nie mógł dokończyć myśli. Pozostali posłowie nieco się wystraszyli i już pędzili do kolegi ze szklanką wody. Okazało się jednak, że posłowi uciekło z głowy słowo, a wszystko przez zmęczenie, bo polityk ma trójkę małych dzieci.

Poseł Arkadiusz Myrcha zabrał głos w Sejmie w dyskusji dotyczącej prezydenckiego projektu ustawy o sędziach pokoju. Klub Koalicji Obywatelskiej zaproponował projekt o obywatelskich sędziach handlowych, których zadaniem byłoby wspieranie zawodowych sędziów w rozstrzyganiu spraw gospodarczych. Byłyby to osoby w działach podobne do działań ławników. Z ramienia KO projekt prezentował właśnie poseł Arkadiusz Myrcha. Wszystko szło mu jak po sznurku, gdy nagle poseł zgubił wątek. W zakresie swojego orzekania sędziowie handlowi będą zbliżeni do sędziego zawodowego. Przy czym nie będą mogli przewodniczyć rozprawie i nie będą mogli… yyy … przepraszam… decydować o…- i tu nagle go chwilowo zatkało. - Przepraszam, przewodniczyć rozprawie - dodał po chwili. 

Posła zatkało na mównicy w Sejmie! Żona ujawniła, jaki jest powód

To wystarczyło, by poseł PiS Arkadiusz Mularczyk krzyknął do młodszego kolegi: - Ale spokojnie... - Ale ja jestem spokojny, może bardziej zmęczony, panie pośle - odpowiedział Myrcha, a ktoś z opozycji rzucił, że to "trójka dzieci". - Trójka dzieci robi swoje - przytaknął Myrcha, co spotkało się z radosną reakcją posła Mularczyka. Po chwili prowadzący obrady Włodzimierz Czarzasty nawet podszedł do Myrchy ze szklaną wody, ale ten grzecznie podziękował.

ZOBACZ>>>Kinga Gajewska urodziła! Znamy imię dziecka. Jest wyjątkowe

Na Instagramie sprawę męża skomentowała posłanka Kinga Gajewska: - Dzielny mąż wstający do dzieci w nocy - napisała dumna z męża. Myrcha i Gajewska mają trójkę malutkich dzieci: 2-letiego Juliusza, roczną Lilianę i kilkumiesięcznego Amadeuszka. Taka gromadka to wielkie szczęście!

Posła zatkało, żona wyjaśnia

i

Autor: SE
Sonda
Obserwujesz media społecznościowe polityków?
Express Biedrzyckiej - Sebastian Kaleta: Niemcy zagrażają suwerenności Polski. Dążą do budowy imperium
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE