Lech Wałęsa

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lech Wałęsa

Pilne! Przerażony Wałęsa pożegnał się z fanami, z jego zdrowiem jest źle

2021-03-14 10:43

Lech Wałęsa dodał przygnębiające nagranie, w którym wyznał, ze 14 marca o godzinie 14:00 idzie do szpitala. Pożegnał się z fanami mówiąc, że nie wie, czy jeszcze się z nimi zobaczy.

Lech Wałęsa najpewniej wybiera się na operację serca z powodu pękniętego drutu. Niedawno opisywaliśmy ciężką sytuację zdrowotną, w jakiej się znalazł. Oprócz rozrusznika serca i cukrzycą ma także inne problemy.

- Okazuje się, że z trzech drutów wbitych w serce, jeden się złamał, wisi, nie ma go w sercu. Ta operacja nie będzie więc taka prosta, czekam co będzie... – wyznał w rozmowie z Super Expressem.

Nie przegap: Andrzej Duda przesłuchiwany! Sąd bada mrożącą krew w żyłach sprawę

Dziś dodał filmik, na którym wyznał, że idzie do szpitala. Widać, że prezydent jest przygnębiony i przestraszony, a treść jego słów jest bardzo przygnębiająca.

- Dziś zabieram głos, bo nie wiem, jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania. Nie boję się niczego, tylko pana Boga […] i liczę na właściwe osądzenie, więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem, nie wiedzący, czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi – powiedział.

Bardzo możliwe, że 78-letni Lech Wałęsa w końcu idzie na operację, która ma naprawić druty w jego sercu. W ostatnim czasie przygotowywał się do zabiegu, dbał o zdrowie i zaszczepił się przeciw koronawirusowi, by zmniejszyć ryzyko jakichkolwiek powikłań. Jak zaznaczał w rozmowie z nami, operacja serca będzie bardzo poważna. Nic dziwnego, że prezydent obawia się jej finału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają