Piękna posłanka Hołowni wykradła się po posiedzeniu! Na jaw wyszła tajemnica młodości... [ZDJĘCIA]

2022-05-27 12:26
Hanna Gill-Piątek
Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express Hanna Gill-Piątek

Hanna Gill-Piątek jest jednym z najaktywniejszych posłów, jacy dostali się do tej kadencji Sejmu! To wręcz niewiarygodne, że przy takiej liczbie składanych interpelacji, podejmowanych interwencji i zadawanych pytań, przewodnicząca koła Polska 2050 ma jeszcze czas na cokolwiek poza jedzeniem i snem. A jednak! Jak dowiedział się „Super Express”, Hanna Gill-Piątek jest częstą gościnią na Uczelni Łazarskiego, gdzie... jest studentką czwartego roku na kierunku prawo w biznesie! Tylko u nas posłanka Gill-Piątek mówi, dlaczego tak późno wzięła się za magisterkę i jak studia pomagają jej w pracy!

Zahartowane ostrze jest najsilniejsze! Ta ludowa mądrość zapewne przyświeca działaniom Hanny Gill-Piątek, która po dostaniu się do parlamentu, nie osiadła na państwowych laurach, tylko wzięła się za naukę. Wszystko, jak twierdzi, by jak najlepiej wykonywać dany przez wyborców mandat. - Praca w Sejmie to nowe wymagania. Doświadczenie samorządowe nie wystarczy. Uczelnia Łazarskiego daje mi po latach szanse na zdobycie dodatkowego wykształcenia, a jej wspaniali wykładowcy pomagają mi w bieżącej pracy - zachwala uczelnię posłanka, przed którą wielkimi krokami zbliża się letnia sesja egzaminacyjna.

>>>Hulajnoga Tuska za 100 tys. zł, kolacja z Biedroniem za 12 tys., naszyjnik Hanny Gill-Piątek. Tak politycy wspierają WOŚP

"Super Express" dowiedział się też, dlaczego dopiero teraz posłanka zaczęła gonić możliwością dodania mgr przed nazwiskiem. - Studiowałam na ostatnim roku ASP w Łodzi, kiedy dostałam propozycję pracy w Warszawie. Wtedy, po reformach Barlcerowicza, Łódź to było miasto widmo, straszna bieda. Dostałam pracę w agencji reklamowej w Warszawie i mogłam pomóc rodzinie. Siedzieliśmy wtedy w pracy do nocy i mój syn, mały Martyn biegał między biurkami albo rysował na naszych wstępnych projektach. Myślę, że dzięki temu wyrósł na niezłego artystę - mówi nam matka dorosłego obecnie mężczyzny.

Pani Hannie życzymy powodzenia na zbliżającej się sesji, a Was, drodzy Czytelnicy, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z odwiedzin posłanki na Uczelni Łazarskiego.  

KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ PONIŻEJ, BY ZOBACZYĆ, JAK POSŁANKA HANNA GILL-PIĄTEK CIESZY SIĘ STUDENCKIM ŻYCIEM PO 40-TCE

Hanna Gill-Piątek na Uczelni Łazarskiego
Sonda
Czy żałujesz, że nie masz tytułu magistra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE