Nie żyje mama Pawła Kukiza

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Nie żyje mama Pawła Kukiza

Nekrolog od premiera

Paweł Kukiz pogrążony w żałobie. Zmarła jego mama

2022-12-20 13:53

Nie żyje mama Pawła Kukiza. O jej śmierci w gazetowym nekrologu poinformował premier Mateusz Morawiecki. - Panu Posłowi Pawłowi Kukizowi składam wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci mamy - napisał w nekrologu Prezes Rady Ministrów.

Paweł Kukiz nie informował w mediach o śmierci swojej mamy, Marianny Kukiz. Rodzina umieściła jedynie nekrolog w " Gazecie Wrocławskiej". - Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 13 grudnia 2022 r. zmarła nasza ukochana Mama, Babcia i Prababcia ś+p Marianna Kukiz. Pogrążona w smutku rodzina. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się19 grudnia 2022 r. o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu.

Tak o synu mówiła mama Pawła Kukiza

- Zawsze był buntownikiem i chciał coś osiągnąć, czegoś dokonać. Nie był łatwym do wychowania. Trzeba go było bardzo pilnować. Ojciec chciał, żeby osiągnął zawód i pozycję w życiu - wspominała w jednym z wywiadów.

Przypomnijmy, że rodzicami znanego polityka i wokalisty byli Marianna i Tadeusz Kukizowie. Tadeusz Kukiz (+73 l.) był lekarzem i działaczem kresowym. Zmarł w 2015 roku i został pochowany na Cmentarzu Ducha Świętego we Wrocławiu. Teraz obok niego spoczęła jego ukochana żona.

Kukiz wściekły na pogrzebie Janusza Sanockiego
Listen on Spreaker.