Nie żyje mama Pawła Kukiza

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Nie żyje mama Pawła Kukiza

Nekrolog od premiera

Paweł Kukiz pogrążony w żałobie. Zmarła jego mama

2022-12-20 13:53

Nie żyje mama Pawła Kukiza. O jej śmierci w gazetowym nekrologu poinformował premier Mateusz Morawiecki. - Panu Posłowi Pawłowi Kukizowi składam wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci mamy - napisał w nekrologu Prezes Rady Ministrów.

Paweł Kukiz nie informował w mediach o śmierci swojej mamy, Marianny Kukiz. Rodzina umieściła jedynie nekrolog w " Gazecie Wrocławskiej". - Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 13 grudnia 2022 r. zmarła nasza ukochana Mama, Babcia i Prababcia ś+p Marianna Kukiz. Pogrążona w smutku rodzina. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się19 grudnia 2022 r. o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu.

Tak o synu mówiła mama Pawła Kukiza

- Zawsze był buntownikiem i chciał coś osiągnąć, czegoś dokonać. Nie był łatwym do wychowania. Trzeba go było bardzo pilnować. Ojciec chciał, żeby osiągnął zawód i pozycję w życiu - wspominała w jednym z wywiadów.

Przypomnijmy, że rodzicami znanego polityka i wokalisty byli Marianna i Tadeusz Kukizowie. Tadeusz Kukiz (+73 l.) był lekarzem i działaczem kresowym. Zmarł w 2015 roku i został pochowany na Cmentarzu Ducha Świętego we Wrocławiu. Teraz obok niego spoczęła jego ukochana żona.

Kukiz wściekły na pogrzebie Janusza Sanockiego
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany