Olga i Piotr Patkowscy

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Olga i Piotr Patkowscy

To byłoby zaskoczenie

Patkowscy powalczą ze sobą o Sejm? Ważne słowa

2023-06-01 12:45

Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Sejmu, a w siedzibach partii, na zamkniętych spotkaniach, liderzy tworzą listy wyborcze. O tę kwestię została zapytana Olga Semeniuk-Patkowska. Czy może dojść do rywalizacji pomiędzy nią a jej mężem, Piotrem Patkowskim?

Już jesienią Polacy zdecydują, czy trzecią kadencję w Polsce będzie rządziło Prawo i Sprawiedliwość, a może po ośmiu latach władzę przejmie opozycja. Na razie sondaże wskazują, że ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego może świętować wyborczy sukces, ale o samodzielnych rządach nie ma mowy. To oznacza, że trzeba będzie poszukać koalicjanta, prawdopodobnie Konfederacji. Temat układania list wyborczych pojawił się również w rozmowie z Olgą Semeniuk-Patkowską, która formalnie jest radną Warszawy. Czy może wystartować na jednej liście ze swoim mężem Piotrem Patkowskim i powalczyć o głosy do Sejmu? Wiceminister była rozbawiona takim pytaniem dziennikarza WP.

- To pytanie, żeby zadać bezpośrednio mężowi. Nie chciałabym się wypowiadać. Oboje jesteśmy zafascynowani polityką. Bardzo w tej polityce jesteśmy głęboko, staramy się budować relacje polityczne. To ważny element naszego życia (...). Odpowiedź na to pytanie nie zapada w naszym małżeństwie, tylko na wyższych szczeblach - wyjaśniła.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wyglądał ślub Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego 

Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany