Kaczyński z kotem

i

Autor: PAWEŁ NOWAK Kaczyński z kotem

Paskudnie ZADRWILI z Kaczyńskiego i jego kota. Ta GRAFIKA wywoła DZIKA FURIĘ w PiS

2020-09-28 7:49

Czegoś takiego w internecie jeszcze nie było! Z racji tego, że z powodu zawirowań w Zjednoczonej Prawicy i pogłoskach o nowej roli Jarosława Kaczyńskiego w obozie władzy, znów prezes PiS znalazł się w centrum uwagi, w sieci powstają różne grafiki z nim roli głównej. jedna jest jednak szczególnie paskudna dla Kaczyńskiego i jego kota. Nie ma wątpliwości, że ta grafika wywoła dziką furię w PiS.

Tej zniewagi dla Jarosława Kaczyńskiego i jego kota działacze PiS nie puszczą płazem. Na Twitterze hitem stała się osobliwa grafika uderzająca w prezesa PiS. Musi być dla niego bolesna przynajmniej z dwóch powodów: kota i... Józefa Piłsudskiego, do którego często porównywany jest Kaczyński i do którego szef partii rządzącej lubi się odwoływać. - Jaki Piłsudski...taka kasztanka - tak brzmi krótki, lecz wymowny podpis, okraszający kontrowersyjną grafikę, na której widać uśmiechniętego Jarosława Kaczyńskiego w wojskowym stroju i specjalnych butach siedzącego na... gigantycznym kocie. Futrzak ewidentnie "robi za" Kasztanke, czyli słynną klacz Piłsudskiego, a Kaczyński za samego marszałka. Inna sprawa, że tak wielki kocur rozbiłby w pył każdego konia, nawet klacz Józefa Piłsudskiego. Może zatem grafika jest manifestacją potęgi Kaczyńskiego i PiS?

ZOBACZ TAKŻE: Tajemnice pani Basi od Kaczyńskiego. Prawda ZASKAKUJE. Wszystko JASNE [WIDEO]

Polityczny spacer - Radosław Fogiel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają