Jacek Ozdoba: kariera w cieniu rodzinnej tragedii

i

Autor: East News

Kontrowersyjne słowa wiceministra

Ozdoba: Stuhr, Kozidrak, Holland to patoelita Tuska

2023-09-30 14:37

Jacek Ozdoba wiceminister klimatu i środowiska zamieścił na portalu X, krótki film, w którym Krzysztof Skiba wygłosił na koncercie polityczną uwagę. "Zapowiadałem Krawczyka - nie żyje, Wodeckiego - nie żyje, Połomskiego - nie żyje, marzę żeby zapowiedzieć Jarosława Kaczyńskiego" - słyszymy na filmie. Słowa Skiby spotkały sie z dużym aplauzem widowni. Polityk postanowił skomentować ten filmik.

Coraz większa agresja podczas kampanii wyborczej

Jacek Ozdoba ocenił na portalu X, że "Stuhr, Kozidrak, Holland to patoelita Tuska. Jeżdżą po pijaku, plują na polski mundur, a teraz życzą śmierci liderowi PiS. Skiba to kolejny kandydat na ministra kultury w rządzie Tuska? Hej Platforma Obywatelska jesteście dumni?"- pyta wiceminister. 

Obecna kampania wyborcza jest wyjątkowo ostra bo nie kończy się na wzajemnych obelgach czy przysłowiowym "wsadzaniu szpili". Do tej pory nie dochodziło do fizycznych ataków na polityków. Teraz ledwo ucichła informacja o napadzie na posła Borysa Budkę (PO) w galerii handlowej, a już media obiegła kolejna o napadzie na posłankę Martę Wcisło z PO. Sama polityk przyznała, że " ta mowa nienawiści, spirala agresji jest przeogromna. To najgorsza kampania, w jakiej uczestniczę – stwierdziła w programie "Onet Opinie. Debata".

Ozdoba o uchodźcach: Będzie wrzask, będą kary a za 2 lata okaże się, że to Polska miała rację

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?
Nasi Partnerzy polecają