Patrycja Kotecka

i

Autor: Marcin Wziontek Patrycja Kotecka

Oto majątek Patrycji Koteckiej, żony Ziobry. Te liczby robią wrażenie

2021-08-12 14:45

Majątek żony Zbigniewa Ziobry (51 l.) robi wrażenie. Patrycja Kotecka (43 l.) może pochwalić się zasobnym portfelem. Wiemy, ile nieruchomości ma żona ministra sprawiedliwości. Również sam szef Solidarnej Polski nie może narzekać i przez lata w polityce odłożył pokaźną sumkę. Sprawdź, jakimi majątkami dysponują Patrycja Kotecka i Zbigniew Ziobro.

Patrycja Kotecka i jej majątek

Majątek Patrycji Koteckiej prześwietlony. Po Mateuszu Morawieckim (53 l.) i Donaldzie Tusku (64 l.), którzy przepisali majątki na małżonki, tym razem dziennikarze ujawnili stan posiadania żony szefa resortu sprawiedliwości.

Nie przegap:

- Oszałamiający majątek Mateusza Morawieckiego i jego żony. Miliony na koncie i mnóstwo nieruchomości

- Tusk jak Morawiecki. Były premier przepisał majątek na żonę

Patrycja Kotecka przez lata była dziennikarką, pracowała jako ekspertka ds. marketingu, a dziś jest członkiem zarządu towarzystwa ubezpieczeń Link4. Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka pobrali się w 2011 r., a z informacji, do których dotarł portal wPolityce.pl wynika, że para przed ślubem zawarła intercyzę.

Kotecka jest właścicielką 123-metrowego mieszkania na warszawskim Ursynowie, które kosztowało 920 tys. zł, a na jego zakup zaciągnęła kredyt. Żona ministra Ziobry jest również właścicielką połowy 51-metrowego lokalu na Mokotowie, który nabyła wraz z rodzicami w 2014 r. za 429 tys. Zł – Jej nieruchomości są warte 1,1 mln złotych – podsumowuje portal.

Sonda
Czy majątki rodzin polityków powinny być jawne?

Majątek Zbigniewa Ziobry

Z oświadczenia majątkowego Zbigniewa Ziobry wynika, że również on sam posiada ponad milionowy majątek. Minister sprawiedliwości zgromadził ponad 75 tys. oszczędności i jest właścicielem kilku nieruchomości, o łącznej wartości ponad 1,7 mln zł.

Nie przegap: Zbigniew Ziobro stanowczo o UE. Padły słowa o szantażach. Mocne!

W zeszłym roku polityk zarobił ponad 290 tys zł jako Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny, poseł i członek Krajowej Rady Sądownictwa. Ziobro zaciągnął zobowiązania, z których do spłaty pozostaje ponad 211 tys. zł.

Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany