Ksiądz Tadeusz Rydzyk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Ksiądz Tadeusz Rydzyk

Tak wygląda nowa FURA Rydzyka. To na nią zbierali koperty [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-07-17 8:06

Kilka dni temu odbyła się coroczna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Przed dwa dni do Częstochowy zjeżdżali słuchacze radia i sympatycy ojca Tadeusza Rydzyka. Ważnym wydarzeniem było poświęcenie nowego wozu transmisyjnego, ponieważ poprzedni ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Wiemy, jak wygląda nowy samochód transmisyjny, który ma służyć mediom związanym z redemptorystą. Mamy jego zdjęcie.

W czasie weekendowej pielgrzymki Rodziny Radia Maryja nie zabrakło też polityków z pierwszego szeregu, z premierem Mateuszem Morawieckim na czele. Ale daleko było do wzajemnego spijania sobie z dzióbków, bo "dobrej zmianie" ostro oberwało się od Rydzyka O CZYM WIĘCEJ TUTAJ. Redemptorysta ostro ocenił politykę władzy: - Owszem, jestem za tym, co jest dobrego, ale nie wszystko jest dobre i ta dobra zmiana nie jest taka całkiem dobra. O ducha narodu trzeba walczyć. Jednak mimo ostrych momentów pielgrzymki pełnych napiętej atmosfery, były i pogodne chwile. Jedną z nich było poświęcenie nowego wozu transmisyjnego, ma on służyć dziełom, których inicjatorem powstania i działania jest ojciec Rydzyk. Bo wcześniejszy samochód transmisyjny był już zużyty. 

CZYTAJ TAKŻE: Asystent Kaczyńskiego poszedł do Rydzyka po MASAKRZE PiS na Jasnej Górze. EKSPLODOWAŁ

ZOBACZ KONIECZNIE TAKŻE: Oto nowy wóz ojca Rydzyka. Jest 5 razy droższy od Maybacha! 

Samochód został kupiony na kredyt, jak podał portal czestochowa.naszemiasto.pl. Jeszcze przed pielgrzymką na Jasną Górę, ojciec Rydzyk prosił swoich sympatyków, by przekazali na nowy wóz pieniądze: -  Samochód z wyposażeniem do transmisji kosztuje ponad 5 mln zł. To są duże pieniądze. To bardzo dużo dla nas, ale taniej już nie da się zrobić czegoś takiego. Na ten samochód musieliśmy wziąć pożyczkę. Dlatego także w tym roku, a może jeszcze bardziej niż w inne lata, prosimy o pomoc, o symboliczną „Różę” dla Matki Najświętszej, dla Jej radia, bo to jest Jej radio - napisał ojciec Rydzyk.Wskazał nawet, jakie powinny być koperty z ofiarami KLIKNIJ I SPRAWDŹ. Wiadomo, jak wygląd nowy wóz transmisyjny. Oto i on: 

Na budowę tego hotelu na Mazurach potrzebna była zgoda papieża!

Zakazany kult Santa Muerte. Dlaczego Watykan zabronił czcić Świętą Śmierć?

Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

i

Autor: Karol Porwich/East News Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę
Nasi Partnerzy polecają