Cała Polska ścina włosy

i

Autor: Archiwum prywatne Cała Polska ścina włosy. Robert Biedroń

Biedroń ZASZALAŁ z fryzurą. "Czuję się odmieniony" [GALERIA]

2020-05-19 6:05

Nareszcie! Wczoraj działalność wznowiły salony fryzjerskie, zamknięte w kwietniu z powodu epidemii koronawirusa. Zarówno zwykli Polacy, jak i politycy ochoczo ruszyli, by oddać się w ręce specjalistów i w końcu ściąć włosy. Wszystko z zachowaniem nowych przepisów bezpieczeństwa!

W Katowicach pierwszym klientem jednego z zakładów był wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik (49 l.). Stęskniony za nożyczkami, pozwolił sobie ściąć bujne loki. - Dałem fryzjerowi wolną rękę – śmieje się. Swoje kroki do zakładów fryzjerskich skierowali wczoraj również kandydaci na prezydenta. Robert Biedroń (44 l.) – podobnie jak Wójcik – był pierwszym klientem, tyle, że jednego z warszawskich salonów. - W nowej fryzurze czuję się odmieniony, ze zdwojoną siłą przystąpię ponownie do kampanii prezydenckiej – zapowiada. Z kolei Marek Jakubiak (61 l.) oprócz włosów… przyciął też wąsy.

ZOBACZ TEŻ: Nowe wytyczne u fryzjera. Najważniejsze zasady. Czy trzeba mieć maseczkę?


Z ulgą odetchnęli również zwykli Polacy. - Ja już miesiąc temu zapisałam się do swojej fryzjerki – mówi "SE" Jolanta Urbańska (61 l.) z Torunia. - W poniedziałek byłam pierwszy raz u fryzjera od stycznia. Ogromna radość! Co prawda za farbowanie i przycięcie włosów zapłaciłam 20 zł drożej niż dotychczas, ale rozumiem to – mówi Anna Jucha (33 l.), nauczycielka z Rzeszowa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 18 V (goście: Nitras, Migalski, Skiba)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE