Klaudia Jachira

i

Autor: FacebookPrintScreen

Nigdy nie uwierzysz, co Klaudia Jachira robi w łóżku! Otwarcie to przyznała. Co za fantazja!

2021-03-16 11:27

Klaudia Jachira to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci opozycji. Atrakcyjna posłanka, która na za sobą całkiem bogatą karierę aktorską, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, co zapewne nie podoba się jej fanom. Ostatnio polityczka zdecydowała się jednak na szczere wyznanie. Nigdy nie uwierzysz, co Klaudia Jachira robi w łóżku. Posłanka otwarcie to przyznała. Co za fantazja! Ciekawe, czy inni politycy też to robią...

Klaudia Jachira jest dowodem na to, że łóżko nie służy wyłącznie do spania, odpoczywania i baraszkowania. Piękna posłanka Koalicji Obywatelskiej w osobistym wpisie zdradziła, jak ona wykorzystuje łóżko. Wiele osób mocno się zdziwi. Na pewno trzeba mieć niezłą fantazję, bo coś takiego wymyślić. - Czy też tak macie, że gdy długo nad czymś pracujecie, to musicie zmieniać ciągle miejsca, a na końcu okazuje się, że i tak najwygodniej jest pracować na łóżku? No więc u mnie tak jest - szczerze przyznała Klaudia Jachira. Nad czym pracuje znienawidzona przez Prawo i Sprawiedliwość posłanka? Sprawa jest poważna. - Od kilku dni pracuję nad ustawą nowelizującą warunki edukacji domowej, złożoną przez posłów z PiS-u - ujawniła. Ciekawe, czy praca na łóżku przyniesie piorunujący efekt? Znając Klaudię Jachirę, może zrobić się spore zamieszanie. 

CZYTAJ TAKŻE: Beata Szydło ma nowego sojusznika! Ten człowiek w PiS jest wrogiem numer jeden

Wyznanie posłanki Koalicji Obywatelskiej rozpaliło wielu mężczyzn buszujących po internecie. "Oj Klaudia, ty i łóżko i ...", "Klaudia, jesteś urocza", "Bardzo chętnie pomogę Tobie w tym łóżku" - pisali panowie. 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Zimoch dołącza do Polski 2050 Szymona Hołowni. Ma jasny cel

Sedno Sprawy - Tomasz Siemoniak
Nasi Partnerzy polecają